950-1124 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2015
kavel: 1096
[Dédicace Paul Geerts] Suske en Wiske
-De Jeugdige Jubilarissen. Willy Vandersteen ontmoet Pieter Bruegel. Stedelijk Museum Zwolle, 2005. 32 pp. Met dédicace Paul Geerts aan binnenzijde omslag. Aan achterzijde dédicace Peter van Gucht.-
€ 60 - € 100
kavel: 1097
[Origineel] Fred Julsing - Een nieuwe lichting fascisten roert zich
-41 x 22,5 cm. Publicatie in Het Vrije Volk. Oost-Indische inkt op tekenpapier. Een van de bijna 90 spotprenten die Julsing maakte voor het dagblad. Toegevoegd: de illustratie in het dagblad zelf.-

verkocht € 500.00
kavel: 1098
Morris (1923-2001)
-Lucky Luke. Oost-Indische inkt met gouache op papier. 22 x 18 cm. Ca. 1969.-
€ 1500 - € 3000
kavel: 1099
Les Nouvelles Aventures de Zorro
-Album no. 7. No. 154-169, 149. (Wat sleets aan randen en bij boekband bij schutblad wat los) + Tarzan. Le grand magazine d'aventures. 8e année, No. 1 t/m 12. Enkele pagina's los + jeudi pour les jeunes. Album no. 2 - en 6 andere bundelingen. Sleets en banden wat smoezelig.-

verkocht € 100.00
kavel: 1100
Diverse Strips België/Frankrijk jaren '30-'50
-Mirobolant. Aventures Aerodynamiques No. 1. Joë Bing l'intrépide. e.a. Marijac. ca. 1938. Hc. met linnen rug. Wat sleets aan randen, verder goed ex. + ZOZO explorateur. Franchi, Touret, 1938. 32 pp. - en 3 andere van ZOZO + Zébu à la chasse. Les Créations L. Luc Dèje, Paris, 1946. 24 pp. - en 11 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 1101
-Sir Francis Hook. De Reis naar de Maan + De Reis naar de Maan. [idem] + Sitah, het grote Opperhoofd + Karl May, De slavenkaravaan - en 2 andere. Alle K. Karlos, 1948. Geniet. 32 pp. + Marina's avonturen in Katanga. Jacques Blondeau e.a., Petitmarteau, 1948 - en de 3 andere delen uit de reeks - en 12 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 1102
Jean Chiraud - Blueberry hc.
-Deel 1 t/m 25, Dargaud/Oberon/Novedi, 1978-1985. Alle in goede staat - en 15 latere delen in softcover.-

verkocht € 200.00
kavel: 1103
Paolo Eleuteri Serpieri (1944-) - Druuna
-Morbus Gravis deel 1. Loempia, 1991. 64 pp. Luxe in rood linnen gebonden editie, genummerd h. + Morbus Gravis deel 2. Loempia, 1991. Nr. XXX, in blauw linnen + Exces & Extase, 1996, in geel linnen - en Carnivora, 1992, in groen linnen. Alle in goede staat met opgeplakte voorplaat. Bijgevoegd: de carnivora zeefdruk, gesigneerd en genummerd 101/200. 60 x 40 in orig. touwgebonden map.-

verkocht € 180.00
kavel: 1104
Piet Wijn - Aram
-Aram van de Eilanden. Het Nieuws van den Dag, 't Vrije Volksblad, Brussel, 1952 + de andere 3 delen uit de reeks - en Aram en het zwaard van Palermo + De Gouden Horde + De Leeuw van Bashra + de Ondergang van Ur, Neerlandia, 1954-55. Geniet, oblong. Complete reeks. Alle in redelijk goede tot goede conditie.-

verkocht € 170.00
kavel: 1105
Heinz + Doorzon
-Heinz, Windig & de Jong, nrs. 1-24 Gezellig & Leuk/Oog & Blik, de Harmonie, 1988-2006 + Niet zeuren, Heinz! Oog & Blik, 2000 + bericht van overstappen naar andere uitgeverij door Windig & de Jong, 1991 + Doorzon deel 1-12 - en 11 andere. Grotendeels in eerste druk.-

verkocht € 110.00