950-1124 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2015
kavel: 1106
Hergé - Kuifje
-De complete set van 19 in hc. uitgebrachte delen uit de jaren '40-'50. In wissende conditie. Enkele in redelijk goede staat, wat sleets langs randen, andere met grotere beschadigingen als geschreven naam op schutblad, losse rug etc. + de drie filmuitgaves. -

verkocht € 240.00
kavel: 1107
Red Ryder
-Fred Harman. Nrs. 2, 3, 4, 6 en 7. Dupuis, 1949-1955. Nr. 2 en 4 in matige conditie + Albums 1, 2 en 5, Franse editie, in redelijk goede tot goede staat.-

verkocht € 110.00
kavel: 1108
Hergé - Les aventures de Tintin en Amérique
-Casterman, 1941. 30e mille. Met 4 grote kleurplaten. Achterzijde BDM A14bis. 123 pp. -

verkocht € 850.00
kavel: 1109
Alfred Mazure (1914-1974)
-"Singing the blues". Oost-Indische inkt. Illustratie 4, pagina 54 uit de trilogie "Als de Katoen rijpt". Gesigneerd r.o., MAZ '46. -
€ 100 - € 200
kavel: 1110
Alfred Mazure (1914-1974)
-"Protest". Oost-Indische inkt. Met sign MAZ '45. Uit de trilogie "Als de Katoen rijpt". -

verkocht € 100.00
kavel: 1111
Windig & De Jong - Heinz
-Originele tekening "...Wie Heinz niet leest zit er DIK naast...". 9 x 28,5 cm. Ongedateerd. Toegevoegd: uitnodigingskaartje voor het vieren van de verschijning van het 20e Heinz album. Zeefdruk. 29 x 11 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 1112
Sjors en Sjimmie - e.a.
-Sjors. Voorzitter van de rebellenclub. Vijftig nieuwe vrolijke vertellingen 2, Spaarnestad, 1937. 123 pp. In halflinnen met vernieuwd linnen rug en hoeken + 6 andere vroege drukken van Sjors + Paulus Omnibus. Deel 2-5. Avonturen met den Veldkabouter Pieter t/m 5: Paulus bij de aardkabouters. + De wonderlijke reis van Pukkie Planta deel 1-8 met stereobrilletje + Pioniers van de Ruimtevaart. Pieter Kuhn-Gerton van Wageningen, Rotterdamse Margarine Industrie, 1956. 120 p. Compleet met 102 plaatjes.- en 2 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 1114
Enki Bilal
-3 litho's. Femme Bleue, Escale Galerie Desbois, 1986. 100 x 70 cm, in lijst + Le 14ème arrondissement de Paris, 60 x 46 cm. Offset, Les Nouvelles Editions Du Canal, gesign. - en 1 andere. -

verkocht € 110.00
kavel: 1115
Hans G. Kresse - De Avonturen van Eric de Noorman
-Vlaamse Reeks. Deel 1-36 J. Hoste, 1948-1958. Compleet. -

verkocht € 130.00
kavel: 1116
Hermann (1938-)
-Barney Jordan. Fraai uitgewerkt aquarel 23 x 12 cm. Signatuur r.o. -
€ 800 - € 1500