950-1124 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2015
kavel: 1117
Hein de Kort (1956-) Tekkel
-4 Aquarellen die Hein de Kort een korte tijd wekelijks tekende voor een TV programma over honden. Onderwerp "Tekkel" Alle 37 x 26 cm. -

verkocht € 300.00
kavel: 1118
Henk Kuypers (1946-)
-Grote volledige uitgewerkte tekening in Oost-Indische inkt naar de Tanden van de Draak. 2007. Gesigneerd r.o. -

verkocht € 1000.00
kavel: 1119
Joost Swarte
-Swarte, hors serie. Futuropolis, 1984. 92 pp. Hc. met stofomslag. Ingeplakte plaat op pagina 2. ex. 102/500, gesign. , met inlay. -
€ 100 - € 150
kavel: 1120
Ever Meulen
-Futuropolis, 1987. 96 pp. Luxe gebonden uitgave in cassette met ingestoken zeefdruk. Oplage 123/150, gesigneerd. -
€ 100 - € 150
kavel: 1121
The Katzenjammer Kids
-Comic Section of the Los Angeles Examiner Sunday july 5th 1908. 53 x 40 cm. Comic selection in 4 pp. die wekelijks bij de krant verscheen. - en 11 andere kranten uit de tijd met strips als Rosie's Beau by Goo McManus, en So this then is the Yellow Kid's Cousin by R.E. Outcault. enkele in losse pagina's, enkele in bundeling. -

verkocht € 130.00
kavel: 1122
Henk Sprenger (1919-2005)
-Kick Wilstra. Complete set van 7 pagina's uit deel 11 "Kick Wilstra Voetbalrevoluties" bestaande uit 7 x twee pagina's zoals die in de uiteindelijke strip zijn afgedrukt. Ook gepubliceerd in Ketelbinkiekrant en Rob's Vrienden in het begin van de jaren '50. Oost-Indische inkt met blauwe steunkleur. Per blad 42 x 30 cm. Pagina 195 tm 201. -

verkocht € 1800.00
kavel: 1123
[Batman] DC Comics
-The greatest Joker stories ever told, SC, 288 pp. + Knightfall, 1-2, SC, 288 pp. + Legends of the World's finest, 1-3, SC + 119 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1124
Schuiten-Peeters - de Archivaris
-Lithografie, genummerd 538/719. 100 x 70 cm. In lijst achter glas. Gesigneerd door Schuiten en Peeters. -

verkocht € 75.00