950-1124 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2015
kavel: 960
Andre Franquin - Guust Flater
-Guust. Jubileum-uitgave Panda, 1980. Oplage 500 ex. Kleine bluts aan voorzijde, verder net ex. + Guust 13. Flater verdient een optater. Gebonden, 600 ex. Uitgave t.g.v. het verschijnen van album 13 - en Guust Philips Flaters, mini serie deel 1, 1984.-

verkocht € 110.00
kavel: 961
[Striptijdschriften] Wrill
-1e Année, no. 21 t/m 60 en 2e Année, no. 61 t/m 100. Chs. Gordinne et fils, Liège et Paris, 1949, 1950. Twee bundelingen met daarin ingebonden 80 nummers in goede conditie.-

verkocht € 130.00
kavel: 962
Jean Dulieu - Paulus de Boskabouter
-Paulus en de Eikelmannetjes. Ploegsma, Amsterdam, 1965. 240 pp. Mooi exemplaar met stofomslag + Het Winterboek van Paulus. Arbeiderspers, 1948. 62 pp. + De Paulusboom, deel 1 t/m 4, 1959 + De hulpsinterklaas, Arbeiderspers, 1e dr. 1952. Kl. 4to, rug ontbr. aan randen gesch. - en 9 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 963
Paulo, le Totem du vieux Cerf
-Gervy Yves, éditions Bonne Presse, 1938. Wat gebruikssporen, redelijk goed ex. + Raoul Thomen. Les aventures acrobatiques de Charlot, Société Parisienne d'Édition, ca. 1950. 5 deeltjes (1 dubbel). (Strip naar Charlie Chaplin) -en 6 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 964
Wrill - Weekblad voor de Jeugd!
-Lot bundelingen van dit weekblad, met nummers uit de eerste drie jaargangen 1946-1948. 4 albums in vrij goede staat, in halflinnen + vier beschadigde bundelingen, waaronder "Vrolijk Paasfeest", nr. 14, nr. 164-186.-

verkocht € 130.00
kavel: 965
Alex Raymond - Flash Gordon Heldendicht van avontuur, deel II
-Uitg. N. G. Kolff & Co, Nederlandsch Indië. Touwgebonden uitgave met beige omslag en wapenschild, 1938. -

verkocht € 175.00
kavel: 966
Alex Raymond - Flash Gordon Heldendicht van avontuur, deel III

verkocht € 180.00
kavel: 967
Alfred Mazure - De Chef
-Geïllustreerd Stuiversblad, 1932. Debuutalbum van Mazure. -

verkocht € 190.00
kavel: 968
Beeldverhalen-reeks, met o.a. Lex Brand
-Lot met ca. 160 beeldverhaalboekjes waaronder doubletten, uit de collectie van Stichting Uitgeverij Beeldverhalen, Appingedam, ca. 1984-2004. Met o.a. Lex Brand, Tom Wells, Fred Spring was dood!, Panterserie, Roodkapje, Wolvenreeks e.a. -

verkocht € 220.00
kavel: 969
Willy Vandersteen - Biggles
-Standaard Uitgeverij, 1965-1969. Deel 1-20 in redelijke tot goede conditie + Biggles 21. Het laatste Konvooi, uitg. 't Vlaams Stripcentrum t.g.v. de 10de stripbeurs op 7 en 8 maart 1998. Toegevoegd: Oscar en Isidoor, deel 1-6, F.A. Breysse, Spaarnestad, Haarlem, 1959-1964. In halflinnen geb., redelijke set met gebruikssporen - en deel 7. De strijd tegen de maandraken, Spaarnestad, 1980. l.o. kaft besch., verder goed.-

verkocht € 130.00