950-1124 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2015
kavel: 991
Rosinski/Van Hamme
-Thorgal 1 t/m 28, Lombard, 1980-2004, 27x sc. + 2x hc. (26 + 27), alle 1e druk + De Chninkel, Casterman, 1999, hc. + De Chninkel 1 t/m 3 (kleur), Casterman, 3x hc., 2001-2002 + De Klaagzang van de Verloren Gewesten 1 t/m 4 (incl. 3b), Dargaud, 5x sc., 1993-1998. XIII 1 t/m 16, Dargaud, 1984-2004.-

verkocht € 160.00
kavel: 992
Enki Bilal
-4 luxe uitgaven: Crux Universalis, case editie, genummerd 312/666, gesigneerd, Les Humanoïdes Associes, 1982 + 11 Images, portfolio in blik, genummerd 267/999, gesigneerd, Editions Vermorel, 1995 + Die Mauer, portfolio, genummerd 928/1500, gesigneerd, Futuropolis, 1982 + 7 Past 7 Heurs, Spaanse editie, 1000 editions, 1991.-

verkocht € 330.00
kavel: 993
Enki Bilal
-Divers - L'etat des stocks, Futuropolis, 1986, luxe uitgave in schuifdoos, genummerd 349/800 en gesigneerd, beschadigingen onder- en bovenzijde rug + 15x Nederlandstalig, 1980-2003, met o.a. de Voorbijganger-reeks - en 4 anderstalige uitgaven, met o.a. Crux Universalis, Alpha Comic verlag, 1987, linnen hc. in schuifdoos met gen. en gesig. prent.-

verkocht € 80.00
kavel: 994
François Craenhals
-De Koene Ridder 1 t/m 20, Casterman, 1970-2001, lichte slijtage ruggen + De Koene Ridder - 7 albums, Paul Rijperman uitgaven 4x en Bundelingen 1 t/m 3, Casterman, 1980-2003 - en 4 overige uitgaven. -

verkocht € 90.00
kavel: 995
Charles Burns + Daniel Clowes - 5x dédicace
-Daniel Clowes, 4x dédicace in album + 4 albums, 1995-2001 + gesigneerde 8-ball Charles Burns, 1x dédicace in album + 3x hc. met linnen rug, Fantagraphics books, 1999-2001 + Blood Club, Loempia, 1995, linnen hc. in schuifdoos, gen. 33/150 met gesig. zeefdruk + Monsterteens, 6x met gesigneerde bijlage, genummerd 9/225, gesigneerd C. Burns, 2003.-

verkocht € 260.00
kavel: 996
Franquin
-20 Couvertures pour Spirou et Fantasio, 1987, hc. met linnen rug + Guust, 15x, met Mijn vriend, de postbode, 1972-1992 + Robbedoes en Kwabbernoot, 28x, 1970-1986 + Ton en Tineke 1 t/m 4, Loempia, 1989-1990 + 2x secundaire literatuur - en 10 overige uitgaven.-

verkocht € 80.00
kavel: 997
Schuiten - Peeters
-De Duistere Steden, 10x hc. + gids, Casterman, 1992-2004 + Herinneringen aan het eeuwig heden, Arboris, 1993, linnen hc. in schuifdoos - en 3 overige uitgaven.-

verkocht € 100.00
kavel: 998
Moebius (Jean Giraud)
-Verzamelde werken 1 t/m 10, Arboris, 1988-1997 + Mensendoder, Casterman, 1988, hc. met linnen rug + Chaos, Arboris, 1991, hc. met stofomslag + Verhalen van meneer Mouche, Arboris, 1994, gen. 435/600 - en 22 overige uitgaven. -

verkocht € 240.00
kavel: 999
Moebius/Jodorowsky
-John Difool 1 t/m 6 + De jeugd van John Difool 1 t/m 6, deel 5 heeft een kleine beschadiging aan de bovenzijde rug, Oberon, 1981-1995 + De wereld van Edena 9x, Casterman, 1988-2004 + De Incal, Oog & Blik, 2003 - en 6 overige uitgaven.-

verkocht € 170.00
kavel: 1000
A.M. de Jong/George van Raemsdonck - Bulletje en Boonestaak
-Eerste serie, deel 1 t/m 9, Ontwikkeling-Arbeiderspers, 1923-1924. Alle in gelezen conditie, met deels gehavende ruggen + Tweede reeks, gekartonneerd met linnen rug, deel 1 t/m 12, Ontwikkeling-Arbeiderspers uitgave, 1926-1935 in prachtige conditie. -

verkocht € 70.00