950-1124 Stripboeken en originelen

veiling / 2 december 2015
kavel: 1021
Graphic novels
-Stray Bullets Volume 1-3, David Lapham. El Capitan, 1995-2001. Hc. + The Cartoon history of the Universe Bundeling I-III, Larry Gonick, 1990-2001 + We're Depressed. Mark Beyer. Water Row Press, 1999. Hc. met hc. bladen - en ca. 40 andere, waaronder Twisted Sisters 2. Drawing the Line. Edited by Diane Noomin, Kitchen Sink Press, 1995. Nr. 419/500, gesigneerd door alle 16 tekenaars. Toegevoegd: ca. 30 ansichten van Graphic Novels.-
€ 125 - € 250
kavel: 1022
Graphic novels
-B. Krigstein. Greg Sadowski. Fantagraphics Books, Seattle, 2002. 250 pp. Geb. met s.o. + Preacher dead or alive. Covers by Glenn Fabry. Verigo DC Comics, 200. 192 pp, geb. met s.o. - en 6 andere boeken uit deze Vertigo reeks + Palomar. The Heartbreak Soup Stories. A Love and Rockets Book by Gilbert Hernandez, Fantagraphic Books, 2003. 522 pp. Gebonden, met s.o. + Buddha, Osamu Tezuka, Vertical, New York, 2003-2004. Vol. I-IV, geb. met wikkel - en 17 andere.-

verkocht € 80.00
kavel: 1023
Joost Veerkamp
-Het Postzegelalbum van Joost Veerkamp, Thomas Rap, 1988. Nr. 204. Gesigneerd. Met pag. 1-26 en 28, gevuld met de daarbij behorende postzegels. In linnen in cassette + Het verkennen van Jongens. Behelp jezelf met een Welpje. Geheel herziene versie ter gelegenheid van het 75-jarige bestaan van Scouting Nederland door Lord Robert Baden Powell of Wilwell. Guy te Laer, Amsterdam, 1985. Romeins genummerd ex. XXII van totale oplage van 75. In met stof beklede kaft waarop een zakje met knoopje prijkt. Hierin een kammetje en boekje. Oblong, 36 x 25 cm. + Welpenspetjes & Voorzetstukken. Excelsior, Amsterdam. In kleine oplage verschenen. Luxe editie. Inclusief zeefdruk, nr. 4/18.-

verkocht € 420.00
kavel: 1024
Portfolio's Dick Matena
-De meisjes van het Station, portfolio Dick Matena, Arboris, 1990. 318/400, bestaande uit voorwoord, 8 tekstpag, schetsen en fullcolour gesigneerde erotische zeefdrukken. In orig. map, linnen rug, tekstplaat op voorplat en lintgesloten + De Vrouwen van Alfred H. Dick Matena, Melse, 1989. Nr. 298/500 + Portfolio, Bardani, 1988. Met 8 gesigneerde litho's. 30 x 21 cm. Toegevoegd: Architectuur in de Negende Kunst, Nbm-Amstelland Utiliteitsbouw, 1996. 23 losse bladen in doos van div. tekenaars.-
€ 80 - € 150
kavel: 1025
Hanco Kolk + Ever Meulen + Pierre Clément
-Kolk. Data 95. Hanco Kolk, 1995. Portfolio superscreen-uitgave met 6 kalenderbladen. Nr. 247/250 in enveloppe + Correspondentie 1992-1993 Hanco Kolk-Peter de Wit. De Serie, Griffioen Grafiek, 1994. Met 4 prenten in zeefdruk, oplage 250 ex. - en 4 andere uitgaven van Hanco Kolk + Barbizon, Ever Meulen. Plaizier éditions, 1992. Portfolio met 10 prentjes. Nr. 24/350 + Pierre Clément - Les Souris I-II, Mephistopoulos, 1992-1993 - en 2 andere. Toegevoegd: 5 andere uitgaves van div. tekenaars.-

verkocht € 90.00
kavel: 1030
Enki Bilal/Hugo Pratt
-Bilal - Koude Evenaar, Big Balloon Alpen, 1992, gen. 991/1250 en gesigneerd + 13 overige uitgaven. Hugo Pratt - Encres de Guerre, Rackham, 2001, linnen hc. in schuifdoos - en 8 overige uitgaven.-

verkocht € 100.00
kavel: 1031
Milo Manara
-Lot met 16x hc., met o.a. Indian Summer, Bolero, Venus & Salome + 21x sc., met o.a. Giuseppe Bergman, De Schakelaar, div. uitgevers, 1980-2001.-

verkocht € 180.00
kavel: 1032
Moebius/Jean Giraud
-Rumbas, portfolio, Stardom, 1994, gen. 58/500 en gesign. Moebius + Mystere Montrouge, portolio met 11 platen in kleur, Stardom + Mourir et voir Naples, portfolio, Cuen, 2000 + Fusions, Casterman, 1995 + Stripschriftspecial, Vonk, 1982 + L'Homme est-il bon?, Les Humanoides Associes, 1977 + Kaartspel L'Incal + 90 Collector cards - en 16 overige uitgaven.-

verkocht € 550.00
kavel: 1033
Uitgeverij Casterman
-Lot met diverse hc. - o.a. Warnauts / Raives, Venetiaanse Suites 1 t/m 7 - Giardino - Juillard - Cabanes - Tardi. 36x hc. + 7x sc.-

verkocht € 90.00
kavel: 1035
Batman/Hellboy/Tales from the Crypt
-Batman - Black and White vol. 1 + 2, DC Comics, 1998-2002 + Mike Mignola - The Art of Hellboy, Dark Horse Comics, 2003, linnen hc. + Tales from the Crypt 1 t/m 5 in box, Gemstone Publishing + The Terminator: Tempest, Dark Horse Publishing, 1991, hc. met stofomslag in schuifdoos, gen. 467/1500, 3x gesigneerd - en 3 andere uitgaven.-

verkocht € 140.00