veiling / 2 december 2015 / 930-949 WOII Affiches
[945] [946] [947] [948] [949]
kavel: 947 verkocht € 270.00

[WOII] Neemt dienst bij de Motor W.A.

Th. W. Goedgekeurd door het Departement van Volksvoorlichting en Kunsten, no. 72. 1941. Lithografie. 78 x 52,5 cm.
Mooi exemplaar.