1138-1199 Marten Toonder

veiling / 2 december 2015
[1138 - 1148] [1149 - 1158] [1159 - 1169] [1170 - 1181] [1182 - 1192] [1193 - 1199]
kavel: 1170
Marten Toonder - OMO Maskers
-Complete set van 5 maskers in originele enveloppe. Enveloppe aan linkerzijde afgescheurd met verlies van de illustratie van Joris Goedbloed. Twee maskers een piepklein scheurtje, verder in goede staat.-

verkocht € 350.00
kavel: 1171
Koning Hollewijn
-Mondria, 1981-1991. Complete reeks van 30 paperbacks. -

verkocht € 160.00
kavel: 1174
Concordia set zeefdrukken
-Twee zeefdrukken "Een Eenvoudig doch Voedzame Maaltijd" en "Hoe vreselijk is dit alles". Gemaakt voor dhr. Kwakman, toenmalig voorzitter van de raad van bestuur van Concordia Verzekeringen t.g.v. zijn 40-jarig dienstjubileum. -

verkocht € 85.00
kavel: 1175
Metro
-Ondergronds satirisch blad door Dick van Veen en Marten en Jan Gerhard Toonder. Nummer 1, 15 -11-1944 t/m nummer 14, 24 aug. 1945, nr. 16, 18, 21, 22, 23 en nrs. 1-3, 3e jaargang, 1946. Inclusief extra nummer: 20 januari 1945, bestaande uit 1 los tweezijdig bedrukt blad.-

verkocht € 180.00
kavel: 1176
Tom Poes
-Tom Poes ontdekt het geheim der blauwe aarde. Telegraaf/Nieuws van de Dag, 1941 + Tom Poes in de Toovertuin. 2e deel, Telegraaf/Nieuws van de Dag, 1942. Beide smoezelig + Tom Poes Niemeijer reeks, deel 1-4 (=de kniphoed, het tijddeurtje, het slaagsysteem en de achtgever), 1958. In redelijk goede conditie + 2e serie, deel 1-10, D.A.V.I.D., 1946-1948. Eerste deeltjes besch. en deels aan rug gerestaureerd, hogere deeltjes goed + 16 andere, deels illegale, deels in facsimile verschenen delen.-

verkocht € 150.00
kavel: 1177
Avonturen van Tom Poes
-De Bezige Bij/Het Stripschap/Stichting de Lezer, 1975-1978 en 1984. Oblong, geniet. Deel 1 t/m 50 compleet. Eerste 4 deeltjes betreft de 4 deeltjes die in 1984 door Stichting de Lezer Amsterdam werden uitgebracht in oplage van 250 ex. -

verkocht € 160.00
kavel: 1178
Wees een Heer in het Verkeer!
-Marten Toonder Studio's, voor Verkeerspolitie Amsterdam, 1949. 39 x 59 cm. Met Heer Bommel en Tom Poes in de Oude Schicht die een oud dametje voor laten gaan. Gevouwen. Punaisebeschadiging in hoekjes.-

verkocht € 1200.00
kavel: 1179
Toonder Studio's en Geesink Filmproduktie in Kasteel Nederhorst
-Overzichtsposter, ca. 1967, van het toenmalig nieuwe onderkomen van de studio. -
€ 50 - € 80
kavel: 1180
Bommel reeks
-Bezige Bij, 1994-1997. Gebonden met stofomslag, complete reeks van 48 deeltjes, deels nog in cellofaan. -

verkocht € 130.00
kavel: 1181
Originele tekening Heer Bommel en Markies de Canteclaer
-Gemaakt voor publicatie door Concordia, 1988. Oost-Indische inkt, getekend en gesigneerd door Marten Toonder zelf. 20,3 x 22,5 cm. -
€ 800 - € 1500