1138-1199 Marten Toonder

veiling / 2 december 2015
[1138 - 1148] [1149 - 1158] [1159 - 1169] [1170 - 1181] [1182 - 1192] [1193 - 1199]
kavel: 1193
Marten Toonder - Poezieplaatjes
-E. Olssen & Co, Mixed Comic Characters, Zweden, 1950. Compleet vel poezieplaatjes in goede staat, nr. 5200, ongebruikt + idem, 4908-1. En een aantal losse plaatjes. -

verkocht € 60.00
kavel: 1194
Tom Poes Mini kwartetspel
-In de insteekhoes van Efka Sigarettenpapier. Uit ca. 1953 + 10 van de 12 66 mm. deksels van Duyvis, 1963 - en 2 in kleiner 55 mm. formaat - en de complete set van 9 ovalen schilderijtjes, uitgegeven door Tempo celstof-zakdoekjes, 1965. Hoogte 13 cm. -

verkocht € 360.00
kavel: 1195
Punta
-Nrs. 122-139. Praag, Rodina, 1941-1942. 18 nummers (van in totaal 19 uitgekomen nummers) met hierin de eerste verhalen van Tom Poes, met onder de tekeningen (in zwart-wit met rode steunkleur) 4 regels tekst in dichtvorm.-

verkocht € 280.00
kavel: 1196
Norsk Ukeblad
-Bundelingen jaargang 1951-1953. Tweewekelijks blad, per jaargang ingebonden in halflinnen band. Hierin wekelijks Tom Poes verhalen (Tom og Teddy), Donald Duck verhalen en het stripje Stomperud.-

verkocht € 240.00
kavel: 1197
Tom Poes Leg-puzzles
-De Muinck & Co, Amsterdam, 1947. Puzzel 1. Op de Kermis + 2. De ontdekkingsreiziger + 3. De visvangst. Beide met doos + De Reus. Gustav Czopp, Amsterdam, Diana Edition, 1941. Nr. 4. 176 stukjes. Puzzel 22 x 31,5 cm - en Bim Bam Bom puzzles 1965, Luteijn. 2 in 1. Met Burgemeester Dickerdack en Maat (Kappie) + Joost (enkele beschadigde stukjes).-

verkocht € 100.00
kavel: 1198
Folder en programmaboekje Rommeldam in Oisterwijk
-Uitvouwfolder met aan achterzijde Bommelkoerier. Boekje geeft een rondleiding door het park en veel extra informatie + Rommeldam in Oisterwijk, blauw programmaboekje. Afgesneden rechtermarge in het binnenwerk, buitenzijde gerestaureerd bij perforatiegaatjes.-

verkocht € 120.00
kavel: 1199
Tom Puss and the wondershoes - 1961
-Toonder/Jensen/Ring? 35 mm. film, 5 minuten in kleur. Gemaakt voor de Amerikaanse markt, maar nooit uitgebracht. Compleet en in goede conditie. Kodak blik op film. Diameter van het blik 26 cm. De film is 134 meter lang. Toegevoegd: een dvd met daarop een opname van de film. -

verkocht € 450.00