veiling / 2 december 2015 / 1250-1280 Collectie Jan Vrijman
[1266] [1267] [1268] [1269] [1272]
kavel: 1268 verkocht € 70.00

Dringende oproep aan de Kringleden

Demonstreer mee op 19 april voor of tegen commerciële T.visie! Satyrische aankondigingsposter, 54 x 36,5 cm., zonder adres en datum (gevouwen).
Met: Bikkelacht no. 65. Olofspoort magazine. Uitgave en samenstelling Rogier Proper en Frits Boer. Amsterdam, z.d. (1967), 23,(1) p., met erotische illustraties naar A. Beardsley en een strip "Wow het Gulden schot" door Theo van den Boogaard (marges rafelig en roestvlekkig).

Bikkelacht was het clubblad van de Olofspoort van 1965 tot 1967. Het was de opvolger van het blad Kaas & Brood. Zie: http://www.olofspoort.nl/BikkelAcht/BikkelAcht-65.html.

En 17 diverse andere, deel betreffende "De Kring", w.o. ongeïdentificeerde een gesigneerde originele tekening, enkele huwelijksaankondigingen, enkele handgeschreven kaartjes, een uitgave verzorgd door Jan Vrijman (50 jaar Cacao de Zaan) en diverse aankondigingsflyers van tentoonstellingen.