veiling / 2 december 2015 / 1500-1596 Varia
[1500] [1501] [1503] [1504]
kavel: 1501 verkocht € 110.00

William Hogarth (1697-1764). (Hanengevecht)

Gravure, gesigneerd en gedateerd 1759 in de plaat, ingelijst (enigszins gebruind en watervlekken in benedenmarge, lijst licht beschadigd).