veiling / 2 december 2015 / 1500-1596 Varia
[1514] [1520] [1521] [1522] [1523]
kavel: 1521 € 150 - € 300

[Botanie] Les Orchidées Exotiques et leur culture en Europe

Lucien Linden, Bruxelles, chez l'Auteur, Paris, Octave Doin, 1894, XIV, 1019, (1) pp. Groot 8vo, halfleer, titel op rug, compleet met het portret van de auteur en 141 tekstillustraties, aant. en handtekening voorm. eigenaar, band met lichte gebruikssporen.