veiling / 2 december 2015 / 1500-1596 Varia
[1507] [1508] [1509] [1510] [1511]
kavel: 1509 verkocht € 300.00

[Boekbanden Henderson & Bisset] Iscrizioni delle chiese e degli altri edifici di Milano

Dal secolo VIII al giorni nostri. Vincenzo Forcella, Vols. I t/m XII. Milano. Tipigrafia Bortolotti di Giuseppe Prato. 1889-1893. Oplage 300 ex. 12 delen, uniform gebonden, kl. 4to, halfleer, titel op rug met rood en groen in goudopdruk, platten blindgestempeld en met goudopdruk: Society of writers to the signet en gebonden door Henderson & Bisset, Edinburgh, banden met geringe gebruikssporen.
Samengevoegd met: Iscrizioni Christiane in Milano anteriori al IX secolo, edite a cura di V. Porcella e di E. Seletti. Codogno. Tipigrafia Editrice A.G. Cairo. 1897. Kl. 4to, halfleer, rug met titel in zwart en goudopdruk, gemarmerde platten, blindgestempeld en met goudopdruk: Society of writers to the signet, gemarmerde schutbladen, band met kl. beschadiging. Interessant en zeldzaam. (totaal 13)