veiling / 2 december 2015 / 1500-1596 Varia
[1550] [1551] [1552] [1553] [1554]
kavel: 1552 € 70 - € 140

[Deluxe exemplaar] The Reminiscences and Recollections of Captain Gronow

Being anecdotes of the camp, court, clubs, and society 1810-1860. With Portrait, four Woodcuts, and Twenty Etched and Aquatint illustrations from Contemporary Sources by Joseph Grego. Londen, J.C. Nimmo, 1889, eerste druk, 2 delen, XXVIII, 351; XII, 343 p., met 25 platen in twee staten: ongekleurde proefstaat en handgekleurd (en met gom gehoogd), oorspronkelijk verguld linnen, bovensnede verguld, 4to.
Een groot deel van de ongekleurde platen in deel 1 met watervlek in blanke marge (erger aan het eind); banden met wat slijtage en achterplat en rugstrip band 1 iets aangetast door vocht; sporen van ex libris op binnenzijde van beide platten.

Exemplaar van de deluxe editie van 870 genummerde exemplaren (dit is nummer 315), met de ongekleurde platen in een proefstaat voor alle letters en de fraai gekleurde platen met de letters.