veiling / 2 december 2015 / 1500-1596 Varia
[1508] [1509] [1510] [1511] [1512]
kavel: 1510 verkocht € 1800.00

Ornithologia Neerlandica

De vogels van Nederland. Prof. Dr. E.D. van oort. Den Haag, Marintus Nijhoff. 1922-1935. 5 delen + Alphabetisch register (1939). Deel I. Colymbiformes, Procellariaformes, Pelicaniformes, Ardeiformes, Anseriformes. Deel II. Falconiformes, Galliformes, Gruiformes, Charadriiformes (1). Deel III. Charadriiformes, Columbiformes, Cuculiformes, Coraciiformes (1). Deel IV. Coraciiformes (2), Passeriformes (1). Deel V. Passeriformes (2). 5 delen, folio (36,5 x 28 cm.) kunstleer met groenlinnen platten, uniform gebonden en met het vaak ontbrekend registerdeel (20 x 11,5 cm.) met omslag. Compleet met de 407 chromolithografische platen in zeer goede staat. De banden met minimale gebruikssporen, intern zeer goed. Standaardwerk met zeer uitvoerige beschrijvingen en bibliografie bij alle platen afzonderlijk.