100-135 Literatuur

veiling / 2 november 2009
[100 - 109] [110 - 120] [121 - 130] [131 - 134]
kavel: 121
BUCH, BOUDEWIJN.
-Een kleine blonde dood. Amsterdam, Guus Bauer, 1982. 52 p. Ing. Voorstudie van De kleine blonde dood. + IDEM. Literair omreizen. Een idioticon. Amsterdam, Guus Bauer, 1983. 103 p. Ing. + IDEM. Werther in Leiden. Amsterdam, Guus Bauer, 1984. 32 p. Geniet. (totaal 3) -

verkocht € 70.00
kavel: 122
BUCH, BOUDEWIJN.
-Boekenpest. Amsterdam, Arbeiderspers, 1988. 166 p. Linn. Stofomsl. 1 van 475 gebonden ex. op sybthetisch, honderd jaar tegen zelfvernietiging bestand 110 grams wit Polyart 2-'papier'.-

verkocht € 50.00
kavel: 123
COUPERUS, LOUIS.
-De Stille Kracht. 1e dr. 2 dln in 1 bnd. Amsterdam, Veen, [1900]. 183, 212 p. Uitvoering in batik band. Rug (als zo vaak) verkl. -
€ 350 - € 450
kavel: 124
BOEKENWEEKGESCHENKEN.
-Geschenk 1932. 168 p. Ing. met flappen + IDEM. 1933, 1936 en 1937. (totaal 4) -

verkocht € 80.00
kavel: 125
HEER PIERLALA.
-'s-GRAVESANDE, G.H. Heer Pierlala. Een moderne doodendans door -. 's-Gravenhage, 1945. 14 p. Ing. Stofomsl. "In den barren winter van 1945 en na de bevrijding geschreven voor M.C. Escher." Met 7 houtsneden van J.M Prange. Oplage 250 + 25 ex. Dit ex. H.C. met opdracht van de schrijver: "Ter herinnering aan den avond / van 7 Mei 1955 / [sign.]"-
€ 50 - € 100
kavel: 126
BUDDINGH', C.
-Het huis. Z.p., De Sleutelpers, [1945]. 103 p. Ing. Met houtsneden van Madeleine Gans. Oplage 300 ex. d.i. 141 -
€ 75 - € 125
kavel: 127
REVE, GERARD.
-Albvm Gerard Reve. Amsterdam / Brussel, Elsevier, 1983. [geen pag.]. Linn. Stofomsl.-

verkocht € 100.00
kavel: 128
GINSBERG, ALLEN.
-Plutonian Ode. Plutonische Ode. Allen Ginsberg. Vertaling Simon Vinkenoog. Bilingual. Tweetalig. Heerlen, Uitgeverij 261, 1980. 32 p. Linn. Oplage 1000 ex. 100 ex. werden genumm. en gesign. door auteur en vertaler. Dit is nr. 100. Met sign. van schrijver en vertaler. -

verkocht € 100.00
kavel: 129
COUPERUS, LOUIS.
-Williswinde. 2e dr. Amsterdam, Veen, z.j. 85 p. Linn. met zwart en goudbest. Mooi ex.-
€ 50 - € 100
kavel: 130
SYLVIA PLATH.
-LUCAS, VICTORIA [= Sylvia Plath]. The Bell Jar. 1st ed., 2nd impression. London (e.a.), Heinemann, 1963. 258 p. Cloth. Dustjacket. Dustjacket price-clipped. Jacket by Thomas Simmonds. -

verkocht € 250.00