100-135 Literatuur

veiling / 2 november 2009
[100 - 109] [110 - 120] [121 - 130] [131 - 134]
kavel: 131
KLASSIEKEN e.a.
-COLLONA, FRANCESCO. De droom van Poliphilus. Hypnerotomachia Poliphili. 2 dln. Amsterdam, Athenaeum - Polak & Van Gennep, 2006. 466, [8]; 174 p. Linn. Stofomsl. In slipcase. Gouden Reeks. + Album Lewis Carroll. Iconographie coisie et commentee par Jean Gattengno. Parijs, Gallimard, 1990. 365 p. Mooi ex. in slipcase. + 1 andere (totaal 3)-

verkocht € 70.00
kavel: 132
SCHRIJVERSPORTRETTEN.
-LOT met 5 portretten van schrijvers uit de 19e eeuw, o.a. Justus van Maurik, Hasebroek en Van Koetsveld. Foto's in druk op karton. Sommige hebben roestvlekken. Afb. ca. 9 x 12 cm, karton ca. 30 x 43 cm. (totaal 5)-
€ 50 - € 75
kavel: 133
CARMIGGELT: Speciaal voor u
-Met uitgebreide opdracht; 'Geachte heer, (..)komisch vond ik het geval wel.' Kelners kunnen tegenwoordig onbeschofter zijn dan vroeger (..) soms leidt die onbeschoftheid tot een lach.'. + 5 andere, alle gesigneerd.-

verkocht € 40.00
kavel: 134
GERARD REVE.
-Veilingcatalogus. Met foto's. G.Postma, M.Steenbergen e.a., 2001. Special van dit legendarische veilinghuis rond Gerard Reve met uitgebreide beschrijvingen en veel uniek fotomateriaal. Een van de 50 exemplaren met als extra bijlage 4 originele afdrukken van ongepubliceerde foto's Reve. -

verkocht € 30.00