veiling / 2 november 2009 / 136- 199 Oude Boeken en kaarten
[143] [144] [145] [146] [147]
kavel: 145 € 50 - € 100

Muziek: Traite u contrepoint et de la Fugue

L'expose analytique des règles de la composition musicale depuis deux jusqu'a huit parties réelles. 2 dln. in 1 band. Nieuwe editie door F.J.Fétis, 1760. [4](II)160+160 pag. In gemarmerde band met groenleren rug.
Rug beschadigd, sleets aan randen.