veiling / 2 november 2009 / 550 -599 Kunst en kunstboeken
[552] [553] [554] [555] [556]
kavel: 554 € 100 - € 200

EX-LIBRIS.

Origineel ontwerp voor ex-libris voor E.A. Oudt. Kunstenaar onbekend (onduidelijk gesigneerd: J.H?). Gedateerd 13-VI-1942. Diverse technieken op papier. ca. 32 x 41 cm. Ingelijst achter glas.