Voetbal: Esso. Drie verzamelmappen van elftalfoto's van voetbalclubs uit de Nederlandse competitie, seizoen 1958-1959.
This item contains no English description.
See the Dutch description: Zeer fraaie en bijzondere collectie van kleuren elftalfoto's op A4 formaat van alle clubs uit de toenmalige Eredivisie, Eerste Divisie A en B.
Compleet met bijbehorende verzamelmappen. De verzamelmappen van dun gekleurd papier zijn wat beschadigd en verkleurd, maar geheel is in goede staat. (totaal 3)