veiling / 2 november 2009 / 800-899 Overige boeken
[879] [880] [881] [882] [883]
kavel: 881 verkocht € 150.00

Gilgamesj.

Zondvloed en levenskruid. Acht kleurenlitho's bij het epos. H. Van Kruiningen, Amsterdam 1955. Litho's op Simili Japon, oplage 100 genummerde en gesigneerde exemplaren, dit is nr. 36.