veiling / 2 november 2009 / 800-899 Overige boeken
[832] [833] [835] [836] [837]
kavel: 835 verkocht € 50.00

Kinderboeken; Eene Kindervriendin. Gesprekken tusschen Moeder Braafhart en hare kinderen. Tweede druk. Amsterdam, C. Schaares 1824.

Een nuttig en aangenaam leesboekje voor de jeugd. Karton. Met 3 handgekleurde litho's. 12mo (13x8cm). 83, (1bl.)pp.
Manuscript aantekening op binnenkant voor- en achterplat en beide schutbladen. Rug iets besch.