381-450 Affiches

veiling / 2 november 2009
[381 - 390] [391 - 401] [402 - 411] [412 - 421] [422 - 432] [433 - 442] [444 - 447]
kavel: 402
S.D.A.P. Maak 'm lid. Februari 1932.
-Fotocollage. Ontwerp: Jan Rot. Offset & Steendrukkerij de Jonge & Co, Hilversum.-

verkocht € 300.00
kavel: 403
Oud-uitgestooten. S.D.A.P. Eischt Staatspensioen.
-Ontwerp Albert Hahn Jr. In goede conditie.-

verkocht € 300.00
kavel: 404
Willy Sluiter: Amsterdamsche Maatschappij van Levensverzekering.
-Druk Senefelder Amsterdam. -
€ 90 - € 150
kavel: 405
Reichsaussellung Groote nationale Tentoon-stelling Schaffendes Volk mai-oct. 1937.
-Dusseldorf Germany-Allemagne. Groote nijverheidstentoonsteling. Ontwerp H. Krabbe. Gedrukt in Duitsland.-
€ 70 - € 120
kavel: 406
Dick Bruna; Een schaatsende Nijntje.
-Kleurenlitho. Mercis bv. 1963. -

verkocht € 100.00
kavel: 407
Dick Bruna; Nijntje op ski's.
-Kleurenlitho. Mercis bv. 1974. -

verkocht € 130.00
kavel: 408
KINDERPOSTZEGELS.
-LOT met 2 affiches m.b.t. kinderpostzegels. Elk ca. 15 x 30 cm. 1 Ongedateerd, 1 gedateerd 10.12.1930 - 09.01.1931. "Postzegels briefkaarten voor het kind" en "Koopt postzegels en briefkaarten ten bate van het misdeelde kind." Met vouwen. -

verkocht € 60.00
kavel: 409
Troyer, Johannes: FIS-Wettkämpfe 1933 Innsbruck
-Oostenrijk, W.U.B.-Druck Innsbruck. 1933, 21 x 33,7 cm.-
€ 300 - € 600
kavel: 410
Erich Torggler: Solebad Hall in Tirol
-Tiroler Verkehrswerbung, Innsbruck, ca. 1935. Klischee und Druck: Wagner, Innsbruck. Afm. 34,8 x 23,4 cm. -
€ 150 - € 250
kavel: 411
Filmposter: Metempsycose met Elisabeth Queen
-Antwerpen, C.F. de Vos & Co. 1966. 54 x 36 cm.-
€ 40 - € 80