381-450 Affiches

veiling / 2 november 2009
[381 - 390] [391 - 401] [402 - 411] [412 - 421] [422 - 432] [433 - 442] [444 - 447]
kavel: 422
L'excellent, Consommé de Viande de Boeuf. Le seul Frais tous les jours.
-George Meunier, Ateliers Chéret, Parijs, ca. 1900. 123 x 88 cm.-
€ 300 - € 500
kavel: 423
Flora revue van Rido 't is gelopen!
-C.H.Verschuren jr. Drukerij Kotting, Amsterdam, ca. 1910. Affiche in 3 delen aan elkaar geplakt. 224 x 110 cm.-

verkocht € 1050.00
kavel: 424
Kinderboekenweek 1961
-CPNB, steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum. Offset, 65 x 45 cm. -
€ 40 - € 80
kavel: 425
Kinderboekenweek 1959
-ontwerp Aletje van Leeuwen, 6jr. CPNB. Offset, steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum. -
€ 40 - € 70
kavel: 426
Wie zee houdt wint de reis. Derde Nderl. Jaarbeurs Utrecht 24 febr. & mrt. 1919
-Ontwerp P.A.H.Hofman, litho Lankhout, Den Haag. 42 x 27 cm.-

verkocht € 180.00
kavel: 427
Jaarbeurs Utrecht 11tm 20 maart 1924.
-Ontwerp: Moemie Schwartz, Drukkerij Kotting, Amsterdam. Litho, 45 x 27 cm. -

verkocht € 90.00
kavel: 428
Dansgroep Krisztina de Chatel
-Gielijn Escher, 1986-1991. Vijf affiches van diverse voorstellingen: Typhoon, Fold, Sequence, Dualis en Aan Zet. 59 x 45 cm.-
€ 150 - € 250
kavel: 429
Holland-Friesland via Enkhuizen. Versnelde en Verbeterde Dienst.
-'Nieuwe booten komen dezen zomer in de vaart'. C.Rol, Senefelder, ca. 1910.-

verkocht € 1000.00
kavel: 431
Filmaffiche: het leven president Roosevelt
-Meteor, 1945. Gevouwen, in goede staat. 80 x 54 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 432
Kees van Dongen; Brigitte Bardot.
-Les peintres Témoins de leur temps. Musée Galliera, 1964.-
€ 300 - € 450