LOT 446
PASSED

Gecombineerde Internationale Tweedaagsche Kampioenschaps hondententoonstelling te Utrecht Park Tivoli 28 en 29 october 1916.

This item contains no English description. See the Dutch description: Tevens Clubtentoonstelling. L.K.C.Prins, Hilversum, 1916.

Lichte besch. r.b. in de marge, aan achterzijde wat resten van een ooit overgeplakt affiche, klein scheurtje in marge rechts gerest. Goed exemplaar.