veiling / 2 november 2009 / 381-450 Affiches
[444] [445] [446] [447]
kavel: 446 € 950 - € 1450

Gecombineerde Internationale Tweedaagsche Kampioenschaps hondententoonstelling te Utrecht Park Tivoli 28 en 29 october 1916.

Tevens Clubtentoonstelling. L.K.C.Prins, Hilversum, 1916.
Lichte besch. r.b. in de marge, aan achterzijde wat resten van een ooit overgeplakt affiche, klein scheurtje in marge rechts gerest. Goed exemplaar.