veiling / 2 november 2009 / 381-450 Affiches
[382] [383] [384] [385] [386]
kavel: 384 € 150 - € 300

Hollandsche Stoom-Koffie branderij A. Segers en Co

Litho uit ca. 1900.

Enkele roestvlekjes bij de metalen steunlatjes, klein deukje in het midden.
Afm. 51 x 38,5 cm.