500-549 Fotografie

veiling / 2 november 2009
[500 - 509] [510 - 519] [520 - 527]
kavel: 510
Originele Tarzan Bioscoop stills
-Filmpromotiefoto voor in bioscoop. Met stempel van de centrale commissie voor filmkeuring. Tekst achterop: "M.G.M. Tarz, secret's, nv. City Film [...] no 851" 20,5 x 26 cm. -
€ 150 - € 220
kavel: 511
ED VAN DER ELSKEN.
-Jazz. Met teksten van Jan Vrijman, Hugo Claus, Simon Carmiggelt, Friso Endt en Michiel de Ruyter. Den Haag, Nederlandse Boekenclub, z.j. Foto's, omslagontwerp en lay-out van het fotogedeelte van Ed van der Elsken. [geen pag.]. Orig. karton. miniem deukje bovenkant rug. Goed ex.-
€ 200 - € 300
kavel: 512
Brassai: Quiet Days in Clichy
-Henry Miller, the Olympia Press, 1958. Printed by imprimerie Mazarine and imprimerie Aulard, Paris, in december 1957 for the Olympia Press.-

verkocht € 200.00
kavel: 513
Wolfgang Eichler, originele foto Naakte vrouw.
-Zwart-wit. Ingelijst. oplage 100 ex. Genummerd en gesigneerd op achterkant. 44 x 29 cm. -
€ 150 - € 250
kavel: 514
Wolfgang Eichler; Foto uitdagende vrouw.
-Kleur. Ingelijst. oplage 100 ex. Genummerd en gesigneerd op achterkant. 44 x 29 cm. -
€ 150 - € 250
kavel: 515
Magnum fotografie: Ernst Scheidegger: Bedoeien in tent.
-Copyright ABC Press, Amsterdam. Zwart-wit foto. Ca. 1950. 16,5 x 25 cm.-
€ 80 - € 120
kavel: 516
Magnum fotografie: George Rodger: Openluchtdiner aan de Mexicaanse grens.
-Met stempel Rodgers en ABC press achterzijde. 25,5 x 16,8 cm. Ca. 1950. -
€ 80 - € 120
kavel: 517
Magnum fotografie: George Rodger: Mexico stierengevecht met lachende omstanders.
-Zwart wit fotografie, ca. 1950. Met stempel Rodgers en ABC Press op achterzijde. 18 x 25 cm.-
€ 80 - € 120
kavel: 518
Sex by Madonna
-Dohosha Publishing Co.,Tokyo, by arrangement with Warner Books, New York, 1992. Japanse editie in kartonnen doos, met ongeseald boek en gesealde cd. -

verkocht € 80.00
kavel: 519
NICO JESSE.
-MAUROIS, ANDRE. Vrouwen van Parijs. Met foto's van Nico Jesse. Utrecht, Bruna, z.j. 44 p. tekst + 144 zw.wit foto's. orig. karton. -
€ 35 - € 65