600-799 Strips

veiling / 2 november 2009
[600 - 609] [610 - 619] [620 - 629] [630 - 639] [640 - 649] [650 - 659] [660 - 669] [670 - 679] [680 - 689] [690 - 699] [700 - 709] [710 - 719] [720 - 730] [731 - 740] [741 - 750] [751 - 759]
kavel: 700
Marten Toonder: De andere wereld. Gebonden editie.
-CPNB, 1982. In linnen gebonden, 87 [8] pag. Een van de (100?) luxe exemplaren voor genodigden op het boekenbal.-

verkocht € 280.00
kavel: 701
Marten Toonder: Tom Poes Blokkendoos.
-Renx, S.K.G.Kosbu edition. Roze bloemmotief, met 20 blokken die aan 6 kanten puzzelstukken vormen. -
€ 450 - € 650
kavel: 702
Marten Toonder: Originele pentekening: Een toost van heer Bommel.
-Gemaakt voor Concordia 1988. -

verkocht € 1750.00
kavel: 703
Hans G. Kresse: Origineel aquarel Hiawatha
-Uit: The Story of Hiawatha, John Wigmans, 1947. -
€ 1400 - € 2200
kavel: 704
Marten Toonder: originele tekening uit Kappie.
-Ca. 1953. Engelse tekening uit gepubliceerd verhaal. zwart-wit inkttekening met blauwe inkleuring. Afbeelding: de Maat kijkt vastgebonden naar dansende inboorlingen.-

verkocht € 550.00
kavel: 705
Marten Toonder: Blader Mee serie deel 1: Tom Poes en de oude Ruïne.
-D. Blazer & Metz. Illustraties bij rijmpjes, gekartonneerd, touwgebonden. Naam netjes op titelpagina, verder zeer goed exemplaar.-

verkocht € 450.00
kavel: 706
Marten Toonder: Blader Mee serie deel 2: Tom Poes aan het strand.
-D.Blazer & Metz, illustraties bij rijmpjes, gekartonneerd. Zeer goed exemplaar.-

verkocht € 500.00
kavel: 707
Marten Toonder: Blader Mee serie deel 3: Tom Poes en de begraven schat.
-D. Blazer & Metz, illustraties bij rijmpjes, gekartonneerd. Zeer goed exemplaar.-

verkocht € 350.00
kavel: 708
Marten Toonder: Blader Mee serie deel 4: Tom Poes en het Luna Park
-D. Blazer & Metz, illustraties bij rijmpjes, gekartonneerd. Naam en jaartal netjes op titelpagina geschreven, verder zeer goed exemplaar.-
€ 250 - € 500
kavel: 709
Toonder curiosa: 2 puzzels van bim bam bom -1965, luteijn. 2 in 1. Met Tom Poes en Kappie.
-Nog in originele verpakking. Een van de zeldzamere BimBamBom-sets (er waren 12 verschillende puzzeltjes). -

verkocht € 75.00