600-799 Strips

veiling / 2 november 2009
[600 - 609] [610 - 619] [620 - 629] [630 - 639] [640 - 649] [650 - 659] [660 - 669] [670 - 679] [680 - 689] [690 - 699] [700 - 709] [710 - 719] [720 - 730] [731 - 740] [741 - 750] [751 - 759]
kavel: 660
BRUINTJE BEER.
-LOT met 14 uitgaven Premie Nieuwsblad van Friesland. Nrs. I, II, III, IV, IX, X, XI, XII, XIII, XIV, XV, XVI, XVIII en XXII. Allen in orig. pap. omsl. (totaal 14)-

verkocht € 130.00
kavel: 661
Dick Matena: Portfolio erotiek
-Gesigneerde set van 8 zwartwit zeefdrukken van Matena, 1988. Dit is nr. 4/500. -

verkocht € 35.00
kavel: 662
Portfolio Ted Benoit
-Bardani, 1989. Set van 8 genummerde en gesigneerde zeefdrukken. Zwart-wit met bruine steunkleur. Dit is nr. 39/500.-
€ 35 - € 70
kavel: 663
Crisse: Kristallen zwaard HC deel 1-5.
-Oranje, Wielsbeke, 1991-95. In goede staat.-
€ 35 - € 60
kavel: 664
Portfolio Ersel
-Glenat, 1999. Genummerd en gesigneerd. Oplage 300. Met 17 tekeningen. In geribbelde kartonnen map met opgeplakte plaat.-
€ 40 - € 70
kavel: 665
Hommage a Maurice Tillieux.
-Le Rat d'Eau. Met 10 genumm. en gesign. zeefdrukken van o.a. Constant, Walthery, Hermann. -
€ 65 - € 110
kavel: 666
Lepage/Sibran: Een wereld zonder kwaad.
-Silvester, 2000. Luxe uigave, folio, met genumm/gesign. zeefdruk. Nr 88/150. -

verkocht € 40.00
kavel: 667
Enki Bilal: zeefdruk, genumm. gesigneerd
-Christian Desbois Editions, ca. 1991. 28 x 36 cm. Nr 73/301 In lijst.-
€ 100 - € 150
kavel: 668
Joost Swarte Raw Cover metalen zeefdruk
-Swarte, 1989. Publicatie voor het Amerikaanse blad Raw Cover, in een oplage van 30, waarvan de meeste bestemd voor de Amerikaanse markt. 125 x 76 cm. Fullcolour in typische Swarte stijl. -
€ 300 - € 500
kavel: 669
Marten Toonder; De Heren Jansen en Tilanus in het land er Troegels
-Jansen & Tilanus, Vriezenveen, 1950. + Ollie B.Bommel's fotoboek, met foto's Paul Huf, Bezige Bij 1952 en 3 andere.-

verkocht € 70.00