451-500 Curiosa

veiling / 2 november 2009
[451 - 460] [461 - 470] [471 - 480] [481 - 490] [491 - 496]
kavel: 461
Ado Kastje ca. 1950
-Crèmekleurig met groen en oker accenten. -
€ 80 - € 140
kavel: 462
-Gelithograveerd plankje, uitgeverij Der Drukkery v/h R.K.-Jongensweeshuis Tilburg. + orig. letterblikje met alle lettertjes. -

verkocht € 100.00
kavel: 463
Le Jan Belgie. Aardewerken plastiek van een vis.
-Gecraqueleerd, ca. 1930. Hoogte ca. 30 cm. -
€ 200 - € 400
kavel: 464
WOI: ansichtkaarten The murder of Miss Cavell Inspires German 'Kultur'.
-Inter Art Co., Red Lion Square, London, W.C. 1915. Set van 5 Ansichten (uit een serie van 6) van Tito Carbella. -
€ 80 - € 160
kavel: 465
2 Amsterdamse school Boekensteuenen
-Ca. 1920. Gebatikt geometrisch houten decor. Hoogte 15 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 466
Bureauset Art Deco.
-Glas + Messing. Set bestaande uit Inktstel + vloeier en brievenstander. -
€ 60 - € 100
kavel: 467
Glansplatelen likeurstel
-Bestaande uit Karaf + stop en onderschotel. Florale decoratie. Uitv. Plateelbakkerij Zijd-Holland. Jaarletter 1920.-

verkocht € 120.00
kavel: 468
Lognet
-Zilver met niello bewerkte steel. Zilver 2e gehalte. Lengte steel + glas 14,5 cm.-
€ 90 - € 140
kavel: 469
Bril Jalouzie-model. 'Safelight'.
-Ca. 1950. Designbril met Jalouziefrontjes.-
€ 70 - € 120
kavel: 470
Chris van den Hoef: Bakelieten sigarendoos met logo ABMN
-'Trouw aan den bond'. + Dito blikken trommel. Ca. 1920.-
€ 70 - € 120