451-500 Curiosa

veiling / 2 november 2009
[451 - 460] [461 - 470] [471 - 480] [481 - 490] [491 - 496]
kavel: 471
Amsterdamse school Hallampje
-Gebrandschilderd decor op rond glas. Ca. 1930. Hoogte 22 cm.-

verkocht € 250.00
kavel: 472
Distel Amsterdam: Bord "ter gelegenheid van het 400-jarig bestaan van het Burgerweeshuis'. 1520-1920.
-Diameter 24 cm. Goed exemplaar.-
€ 60 - € 100
kavel: 473
MAANGLOBE.
-Blikken globe in kunststof standaard. Bol doorsnede ca. 15 cm. 2e helft 20e eeuw. Merknaam op standaard: Complamin.-
€ 50 - € 100
kavel: 474
SLUITZEGELS.
-Postkarten Album met 173 ingeplakte sluitzegels. o.a. Verkade's Biskwie, Simplex Cycloide, Fongers, A.N.W.B, Echte Deventer Koek en Singer Naaimachines. Omslag album besch. -
€ 50 - € 100
kavel: 475
BIDPRENTJES.
-LOT met 100+ bidprentjes. Meest 20e eeuw. (totaal ca. 100)-
€ 100 - € 150
kavel: 476
"NIEUWSFOTO VAN HET JAAR."
-Op 8 juli 1964 maakt de dan 19e jarige student Franz Eschauzier uit Vught de foto's van zijn leven: op vakantie in Londen schiet hij plaatjes van de niet bepaald zachtzinnige arrestatie van een gewapende juwelendief door een Bobby. Hij wordt direct geinterviewd en zijn foto's verschijnen de dag erna in kranten als Daily Mail, Daily Telegraph, The Evening News etc.-
€ 100 - € 200
kavel: 477
BLOKKENDOOS, ca. 1900.
-Houten doos met 20 blokken (ca. 4 x 4 x 4 cm.). Met gelithograafde afb. 5 losse litho's met de afb. (ca. 20 x 16) en 1 litho op deksel van de doos. Compleet.-
€ 60 - € 100
kavel: 478
LOTTO-SPEL.
-Das Ein mal Eins als Lotterie oder Neues rechnen-Lottospiel mit Nationen / The Multiplicationtable as a Lottery or the new Artihmetical Lottery with Nations (...). Met 8 kaarten met 2 kolommen van 4 getallen en 56 (van de 64) gelith. plaatjes (ca. 2 x 6 cm) die samen per 4 een persoon in de typische dracht van een land. 19e eeuw. + 1 ander spel 19e eeuw. (totaal 2) -

verkocht € 110.00
kavel: 479
Kinderspel; Vroolijk volkje. Kaartspel. Bestaande uit 52 kaarten met 26 plaatjes.
-Z.pl. z.u., z.j. (192?). Met 26 in 2-en gesneden kaartjes met een kleurenlitho ill. In kartonnen omslag met eveneens litho in kleur van schaatsend jongen en meisje. 13,5x10 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 480
HERO.
-Hero 25 jaar in Indonesie. Origineel fotoalbum. 1914-1939. Met 29 orig. zw.wit foto's + 3 kaarten m.b.t. Nutricia. Orig. album. oblong. Touwgebonden.-
€ 150 - € 250