veiling / 6 december 2016 / 600-631 Topografie Europa
[607] [608] [609] [610] [611]
kavel: 609 verkocht € 100.00

Album Deutschen Volkstrachten

Original-Zeichnungen mit erklärenden Notizen von Albert Kretschmer. Leipzig, J.G. Bach's Verlag, ca. 1870. Album met 20 lithografieën en 38 pp. tekst. In groenlinnen band met vergulde titel en blindstempeling in de band.
Mooi exemplaar.