veiling / 7 december 2016 / 1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II
[1614] [1615] [1616] [1617] [1618]
kavel: 1616 verkocht € 1500.00

Pablo Picasso (1881-1973)

Ets, zittend fantasie figuur. Gesigneerd in de plaat 23.D43, en linksonder E.A. IX en Picasso in wascokrijt. Afmeting beeld 12,7 x 24,5 cm.