veiling / 7 december 2016 / 1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II
[1616] [1617] [1618] [1619] [1620]
kavel: 1618 verkocht € 70.00

[Koloniale expositie Parijs 1931] Drie werken: (1). Henri Girvès (1ste helft 20ste eeuw).

(Pavillon des établissements Français de l'Inde). Tekening in zwart krijt voltooid als aquarel, ca. 1931, 52 x 40 cm., in lijst.
Met: (2). Exposition Coloniale Internationale de Paris, 1931. Parijs, L'Illustration, z.d. (1931), zonder paginering, met talloze illustraties, oorspronkelijk omslag, folio (boekblok losgaand, rug beschadigd). Met 3 fotografische illustraties van het bovengenoemde paviljoen van Girvès. En met: (3). L'Inde Française. Exposition coloniale internationale MCMXXXI. Parijs, Frazier-Soye, 1931, (22),4 p., illustraties, met prachtig oorspronkelijk omslag gedrukt in zilver en kleuren, groot 4to (zeer goed exemplaar). Met fotografisch portret van Girvès (totaal 1 tekening en twee boeken).