veiling / 7 december 2016 / 1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II
[1617] [1618] [1619] [1620] [1621]
kavel: 1619 verkocht € 130.00

Klaas Gubbels (geb. 1934). Compositie in zwart en bruin

Zeefdruk, 62 x 48 cm., gesigneerd en gedateerd "'73" en genummerd "52/60" in potlood, met bovenmarge opgezet op karton (zeer vage kreukjes).