veiling / 7 december 2016 / 1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II
[1679] [1680] [1681] [1682] [1683]
kavel: 1681 verkocht € 480.00

Jos Ruting (1909-1987)

Lot van 32 vogels in diverse technieken, sommige uitgewerkt, andere in schets. Potlood/pen en aquarel, tussen 1928-1946 gemaakt. In formaat tussen 5 x 7,5 cm. en 23 x 16 cm.
(totaal 32)