veiling / 7 december 2016 / 1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II
[1687] [1688] [1689] [1690] [1691]
kavel: 1689 € 70 - € 140

Elias Stark (1849-1933) Drie etsen, w.o. (Stoomschip bij de kust).

Ets op "chine collé", 12,5 x 19 cm., gesigneerd "E. Stark " en "17 dec. '86" in de plaat. Met nog twee kleinere etsen van landschappen (totaal 3).
Elias Stark was schilder, aquarellist, etser, tekenaar, tandarts en apotheker en de producent van 'Stark's tandpoeder' en 'Stark tandpasta', één van de eerste tandpasta's in een tube.