veiling / 7 december 2016 / 1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II
[1688] [1689] [1690] [1691] [1692]
kavel: 1690 verkocht € 70.00

Jan Steen door A. Bredius. Met honderd platen in photogravure

Amsterdam, Scheltema & Holkema, z.d., 109,(1) p., met 100 fotogravures, oorspronkelijk verguld en blindgestempeld vol marokijn naar ontwerp van C.A. Lion Cachet, bovensnede verguld, olifantsfolio.
Band met wat kleine defectjes, maar een zeer goed exemplaar. Met ingelegd een getypt briefje van de uitgevers waaruit blijkt dat het exemplaar door Bredius werd aangeboden aan professor H. Brugmans te Amsterdam.