900 - 1199 Strips

veiling / 7 december 2016
kavel: 999
Marten Toonder - Tom Poes wandplaten
-Die ondeugende Wammes Waggel + Gaat deze weg naar Rommeldam? Beide: De Muinck, Amsterdam, 1943. 54 x 29 cm. Titel onder de prent. -

verkocht € 190.00
kavel: 1000
Marten Toonder
-Set van 9 Sprookjesstad Rommeldam fotokaarten + 3 doubletten + Nieuwe Rommeldamse Coerier. Uitgave Nieuwe Rotterdamse Courant, 333ste Jaargang, nr. 333. 4 pp. + Knattermax, 1953 nr. 40, comic Tom Puss und Olli Bommel aan achterzijde + De Radiobode, no. 8, 1948. Hierin 2 advertentietjes voor Tom Poes en de Gouden Komeet + Metro nr. 10, 26 juni 1945 - en 7 losse poesievel-plaatjes.-

verkocht € 170.00
kavel: 1001
Marten Toonder
-Tom Poes Vertellingen. De Bezige Bij, 1949. Goed exemplaar met papieren rug + Tom Puss, plaatjesalbum Ota Gryn & Ota Sol gryn, Deense versie van het Tom Poes Quaker Oats plaatjesalbum, 1952. Compleet met alle plaatjes + Tom Poes en de Laarzenreuzen, de Muinck & Co, 1948 - en 13 andere. -

verkocht € 160.00
kavel: 1002
Marten Toonder - Curiosa
-Houten figuren. Onar Edition, stempel achterzijde. Copyright Marten Toonder, ca. 1944. 5 figuren uit de serie: Tom Poes, Ollie B. Bommel, Prof. Joachim Sickbock, Hocus Pas en Wammes Waggel.-

verkocht € 150.00
kavel: 1003
Marten Toonder - Curiosa
-6 plastic figuurtjes, ca. 1960. Met Heer Bommel, Tom Poes, Panda, Olle Kapoen, Koning Hollewijn en Wiebeline Wip + twee plastic knijppoppen; Wammes Waggel en Tom Poes + 3 sleutelhangers (Santbrink; sv172) - en de volledige set van 9 ovalen schilderijtjes, uitgegeven door Tempo celstof-zakdoekjes, 1965. Hoogte 13 cm. (iets verschoten van kleur).-

verkocht € 500.00
kavel: 1004
Alfred Mazure (1914-1974). Dick Bos
-Alfred Mazure. Nr 1 t/m 26, Ten Hagen reeks, 1941-1948. + Maz-serie nrs. 3 t/m 15 en 18 t/m 27 + 2 varianten van nr. 1 en 2 (Belgische 10 frank en van beide zowel blauwe als rode opdruk voorzijde).-

verkocht € 120.00
kavel: 1005
Marten Toonder - Curiosa
-Tom Poes driedimensionale lamp, 1963 + twee originele doosjes Rommeldamschijven, de blauwe en rode variant, 1957. Damschijven in doosje, uitgebracht als merchandise voor het pretpark Rommeldam dat bestond tussen 1955 en 1959 + Tom Poes blokkendoos, de latere editie + enkele losse poesieplaatjes van Toonder + Neveda Leidsche Wolspinnerij, Leiden borduurkaarten set (9x, waarvan 3 gebuikt) - en 2 latere reliëfs gemaakt van Toonderafbeeldingen.-

verkocht € 220.00
kavel: 1007
Marten Toonder
-Tom Poes en het Kukel. Ringband-uitgave. Oplage ca. 25 exemplaren + twee ringbanduitgaven met delen uit het script voor de avondvullende tekenfilm 'Als je begrijpt wat ik bedoel' + ringbanduitgave Themapark "BommelOord" in de Leemslagen. Alle clandestien uitgebracht + presentatiemap 'De Nieuwe Westerhaven', 1998 + Tom Poes en Het Alvenjong door M. Toonder. Stripkunstmap, Belgische stripklub 1980, nr. 77. Met hierin 5 litho's - en twee zeefdrukken "Een Eenvoudige doch Voedzame Maaltijd" en "Hoe vreselijk is dit alles", die speciaal voor de heer Kwakman, toenmalig voorzitter van de raad van bestuur van Concordia Verzekeringen zijn gedrukt. Dit zijn de nrs. 37 van de 100 ex. -
€ 80 - € 150
kavel: 1008
Marten Toonder - Frikvarter en Kong Kylie
-Lot van 79 nummers van het tijdschrift Frikvarter inclusief het eerste nummer. Hierin o.a. Kapitein Rob, Barney Baxter, Micky Mouse en Tom Puss, 1946-1949 + Kong Kylie nr. 20, 37 en 38, 1950; nr. 31, 1953; nr. 3, 5, 37 en 40, 1955.-

verkocht € 150.00
kavel: 1009
Marten Toonder - Folder Tom Poes en de betoverde spiegel
-Kinderklucht in 4 bedrijven door Chris Hofland's gezelschap, Den Haag, 1948. Gedrukt naar voorbeeld van de D.A.V.I.D.-reeks, 1946. 4 pp., oblong. -

verkocht € 260.00