900 - 1199 Strips

veiling / 7 december 2016
kavel: 1010
Marten Toonder - tijdschriftuitgaves
-Ons Vrij Nederland, 4 losse bladen + Zondagsvriend, twee bundelingen; 5 januari 1950 t/m 29 juni 1950 en 6 juli 1950 t/m 28 december 1950 + 65 losse nummers van dit weekblad uit 1951 en '52 + 48 nummers Wereldkroniek 1954 - en 8 nummers van De Beiaard der lage landen, 1946, waarin Tom Poes - en 6 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 1011
Marten Toonder - Tom Poes weekblad
-Lot met 17 nummers uit het eerste jaargang, het complete tweede jaargang en bijna complete derde jaargang (nrs. 17, 34 en 41 ontbreken) -

verkocht € 140.00
kavel: 1012
Marten Toonder
-Kijk nou eens....wat persbelangen biedt. Ca. 1950. 16 pp. Met reclame voor de strips Eric de Noorman, Kappie, Ootje Teur e.a. + ca. 50 losse exemplaren van Tom Poes weekblad, twee privé-bundelingen (slordig gebonden) en een officiële bundeling van jaargang 3 nrs. 52 t/m 57.-

verkocht € 170.00
kavel: 1013
Marten Toonder
-Stiepen van het verhaal de Gestreepte Kevers, een spannend verhaal van drie jongens. Tekeningen Wouter Bakkenes, ca. 1950, voor de Toonder Studio's. Strook nr. 1 t/m 19 en 39 t/m 42 + 8 Bommeltoverlantaarnfilms waaronder Heer Bommel en de bergmensen + een gestencild blad met filmstrook-verhalen en een titellijst van Clairo waar ook de Tom Poes en Ollie B. Bommel serie in worden genoemd. Daarbij een stoffen poppetje van heer Bommel, stof deels vergaan, uit jaren '50/'60? + twee maal gordijnstof van Tom Poes uit de jaren '60 en de afbeelding van de drie-dimensionale lamp uit de jaren '60, zonder lamp (achtergrond- en voortreksheet).-
€ 70 - € 120
kavel: 1014
Marten Toonder - Curiosa
-Sola bestek Nederland. Tom Poes eierdopje; 6 x 4,5 cm. + diverse andere onderdelen van het Tom Poes Sola bestek: 2 bekers, set vork en lepel in doosje, bord in doos, schuiver, lepel en schepje, bord en 2 bekers, schuiver en schepje in doos en incompleet doosje met lepel + Tovertekenschijf nr. 2 en 8 en hoesje Tovertekenschijf nr. 3 + Frikvarer nr. 20, 1948 met voorzijde Tom Puss + Tom Poes wandplaat zonder opschrift, 1943 (verschoten in kleur) - en twee beschadigde Tom Poes legpuzzels. -

verkocht € 170.00
kavel: 1015
Drukplaten
-Lot met ca. 45 metalen drukplaten in verschillende formaten, (van klein plaatje, strook tot grotere plaat) met o.a. Kappie van Marten Toonder en Ootje Teur(?), uit archief Noordelijke krant. -

verkocht € 70.00
kavel: 1016
De Zoon van de Arend + De Blanke Lama + Collectie Premiere Vink
-De Zoon van de Arend, Faure, Arboris deel 1 t/m 11, hc, 1994-1998 + De Blanke Lama, Jodorowsky/Georges Bess, deel 1 t/m 6, sc, 1989-1994 + 7 albums van Vink, hc uit de collectie Première - en Brougue, Franz. Nr. 1 Goff, uitgeverij Talent. Hc in halflinnen, nr. 234/350.-

verkocht € 100.00
kavel: 1017
Uitgeverij Casterman hc
-Lot met 34 hardcover uitgaves, waarvan 24 door uitgeverij Casterman. Met Anita Bomba, Cromwell/Eric Gratien, Casterman deel 1-4 + Clara, Chauzy & Lapiere, deel 1-3, Fog, Bonin & Seiter, deel 1-6 + Jaguar, Bosschaert & Dufaux deel 1-3 -en 8 andere van Casterman + Collectie Rood deel 1-5, uitgeverij 't Oog. Deel 1 met prachtige dédicace over de schutbladen door Pascal Croci + De Neptunus, Jean-Yves Delitte deel 1-3 en Replay, Sala & Zentner, deel 1 en 2.-

verkocht € 100.00
kavel: 1018
De Blauwbloezen + Baard en Kale
-De Blauwbloezen deel 1 t/m 23, meest in eerste druk + 26 delen Baard en Kale, waarvan de meeste in eerste druk en in goede conditie + Baard en Kale in Hollywood. Denis. Uitgeverij Albino, hc nr. 267/675 + Dupuis Unicum uitgave nr. 5: Baard en Kale Schaak en Match, genummerd en gesigneerd + De Blauwbloezen nr. 47: De Nancy Harts, album van het album, hc, Dupuis, 2004 + The David, De Blauwbloezen, Fina reclame-uitgave + Baby Blue, Zwan reclame-uitgave, 1996.-

verkocht € 150.00
kavel: 1019
Franka + Agent 327 + Aria + De Avonden
-Franka deel 1 t/m 6, 8-10, 12, 13 en 18, Big Balloon, sc. Meest in nieuwe druk + Felle Flitsen, Stripboekgeschenk 2002 + Het Meesterwerk, luxe editie nr. 201/2000, Franka BV, Aalden, 2002. In linnen met opgeplakte voorplaat + Agent 327. Twee zeefdrukken, beide 30 x 21 cm., gesigneerd + Dossier CID 005, Onkruit, 1985. Illegale uitgave, geniet, 45 pp. + Rot voor Rotterdam, Griffioen Grafiek, luxe uitgave in linnen met opgeplakte voorplaat, genummerd, gesigneerd + Agent 327 nr. 15. Hc met bijlage, nr. 91/250 + Gerard Reve de Avonden, Dick Matena. Hc, nr. 1-3 in luxe linnen en nrs. 1-4 in gewone hardcover + Weyland - Aria deel 1, 3 t/m 22, 25 en 26. Sc, Dupuis Spotlight, 1998-2004. -

verkocht € 130.00