900 - 1199 Strips

veiling / 7 december 2016
kavel: 1020
Jessica Blandy + Largo Winch + Alles van Vance
-Jessica Blandy, Renaud-Dufaux, nr. 1-23, Dupuis Spotlight. Laatste 3 delen in hc. Grotendeels in herdruk + Largo Winch, nr. 1 t/m 13. Dupuis Spotlight, laatste 3 delen in hc + W. Vance, Alles. 7 (van 9) delen in hc. Le Lombard + 1 andere van Vance - en Bruno Brazil, 7 delen sc. -

verkocht € 110.00
kavel: 1021
Kamagurka + De Generaal + Dirkjan e.a.
-32 titels van Kamagurka waaronder Cowboy Henk, luxe linnen editie met opgeplakte voorplaat en bijgestoken zeefdruk + De Generaal deel 5, 13 en 14 - en 15 jaar Generaal, hc. Oberon, 1986 + 7 andere vroege strips van Peter de Smet + De familie Doorzon D2000, Big Balloon, 1999. Sc met dédicace + Dirkjan, Mark Retera, deel 2 en 3 met dédicace - en deel 1, 4, 5, 6 en 7 waarvan deel 4, 6 en 7 hc, nr. 4 incl. Peer de Plintkabouterboekje.-

verkocht € 100.00
kavel: 1022
Uitgeverij Glénat hardcovers + De Klaagzang van de Verloren Gewesten folio
-De Rode Keizerin deel I-IV. Dufaux/Adamov, Glénat, 1999-2003 + Fox no. 1-6, Dufaux/Charles. Glénat, 1991-1997 + Samber, Yslaire/Balac. Glénat, 1986-1990 + De Wateren van Dodemaan no. 1-10, Adamov/Cothias. Glénat, 1986-2000 + Max no. 1-3, Bruyninx/Glénat, 1991-1995 + Dayak no. 1-3, Adamov. Glénat, 1993-1997 - en De Klaagzang van de Verloren Gewesten. Folio genummerde en gesigneerde uitgave met ex libris, deel 1-4. Dargaud, 1994-1998.-

verkocht € 180.00
kavel: 1023
Tijdschrift Ohee!
-Het Volk, 1963-1972. Ca. 200 stuks, met o.a. nrs. 31, 92, 98 en 194. Vrijwel alle in goede staat. Met: 1 later nummer van Ohee Club.-

verkocht € 220.00
kavel: 1024
Strip Affiches
-Album met 52 affiches, waarvan een groot deel ca. 40 x 60 cm., enkele groter, enkele kleiner. O.a. serie editions Dupuis, met Guust, Bollie en Billie, Marsipulami, Robbedoes, Natasja, Sammy, Yoko Tsuno, Khena en de Katarom, de Smurfen (3 verschillende) + 4 posters van de strip-e-daagse uit de jaren '80, ongevouwen stripschriftspecial Asterix cover, Marten Toonder jaren '80-'90, Peter de Smet, Joost Swarte Kinderpostzegels, poster voor Kresse's Indianenreeks etc. -

verkocht € 80.00
kavel: 1025
Moebius
-Histoire D' X. Stardom, Paris, 1992. Portfolio in oplage van 500 exemplaren, met 4 tekstbladen (incl. titelblad) en 18 prenten in zwart-wit, waarvan de eerste gesigneerd en genummerd 132/500 + l'Evénement du Je dis. Stardom, Paris, 1991. Compleet in originele cassette.-

verkocht € 250.00
kavel: 1026
Moebius
-L'Homme du ciguri. Portfolio, Stardom, Paris, 1995. Nr. 49/300. Gesigneerd. 58 bladen in wikkel met boekje in originele gesigneerde enveloppe, met 2 postzegels van de hand van Moebius en stempel + les Yeux du Chat. Les humanoides asocies, série Mistral, 1978. Gebonden met s.o. + Tueur de Monde, (idem) - toegevoegd 78 speelkaarten/andersoortige kaartjes waarvan de meeste van de hand van Moebius. -

verkocht € 100.00
kavel: 1027
Walt Disney - Bladwijzers en vloeibladen
-Lot met 7 bladwijzers: Nederlandse met Pinokkio voor Mulder & Zn, ca. 1950, Sleepy uit de reeks t.g.v. het uitkomen van de tekenfilm Sneeuwwitje, 1938 - en 5 andere, alle voor 1965 + 4 vloeibladen van Blue Sunoco, ca. 1941.-

verkocht € 110.00
kavel: 1028
Diverse Franse strips
-Le journal de Spirou, bundel no. 45 en 46, 1953. In zeer goede staat + Line le journal des chics filles. Jaargang 1957, in twee privé-bundelingen, half groen linnen gebonden + Pilamm, premier et deuxième album, Casterman, 1948. Tweede album titelpagina met kleurpotlood bekrast door kinderhand, verder zeer goed - en Les exploits de Quick et Flupke, 2e serie, Casterman 1949. Matig exemplaar, met krasjes op enkele pagina's van kinderhand.-

verkocht € 130.00
kavel: 1029
Sokal + Marsupilami
-Sokal deel 0 t/m 14 hardcover, Casterman, 1990-2004 compleet in goede staat - en 2 andere van Sokal - toegevoegd 14 (van 16) delen van Marsupilami, sc, Marsu productions. -

verkocht € 80.00