900 - 1199 Strips

veiling / 7 december 2016
kavel: 1030
Sjakie en de Wondersloffen originele cover
-Mike Western. Originele covertekening van het album 'Golden Goal' in aquarel. Albumuitgave nr. 31, 2000. 28 x 23,5 cm. In passepartout. -

verkocht € 200.00
kavel: 1031
Eddy Paape (1920-1912)
-Originele tekening in Oost-Indische inkt voor het stripblad Spirou, ca. 1955. "Geai, Mowgli dans drole d'histoire!". 26 x 34 cm. In passepartout.-

verkocht € 160.00
kavel: 1033
Hergé - Kuifje
-5 bladen uit de jaren '30/'40. Losse bladen afkomstig uit de albums Kuifje en Amerique, Kuifje et le Sceptre d'Ottokar en Le Crabe aux Princess d'Or. Alle volpagina illustraties op houthoudend papier. -

verkocht € 80.00
kavel: 1034
Hergé - houtsnedes
-Lot met 3 kleurenhoutsnedes. "Steigerwerkers", 12 x 11 cm. + "Loopgraven", 11 x 10,5 cm. + "Bergbeklimmer", 11,5 x 10,5 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 1035
Hergé - houtsnedes
-Lot met 3 houtsnedes. "Man met zaklamp". Kleurenhoutsnede, 11,5 x 10 cm. + "Geleerden", 11 x 5 cm. + "Schip op Zee", 5 x 11 cm.-

verkocht € 160.00
kavel: 1036
Henk Kuijpers - Franka
-Originele pagina uit het zwaard van Iskander, de reis van de Ishtar, 2005. Zwart-wit in Oost-Indische inkt. 46 x 35 cm. In lijst achter glas. -

verkocht € 320.00
kavel: 1037
Schuiten/ Peeters - Zeefdruk
-"L'enfant penchée". Zeefdruk gesigneerd door Schuiten en Peeters, genummerd 24/75. Afm. 75 x 55 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 1038
Edgar P. Jacobs (1904-1987)
-Blake en Mortimer. Zeefdruk. Gesigneerd door Jacobs. Archives Internationales, Bruxelles uitgave, 1982. Exemplaar A.E. Gedrukt in zeer kleine oplage van 15 exemplaren. Afm. 67 x 47 cm.-
€ 700 - € 1000
kavel: 1039
Francois Schuiten - Zeefdruk
-Eugen. Robick. Sérigraphie, gesigneerd door Schuiten, nummer E.A., in kleine oplage gedrukt. 75 x 55 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 1040
Francois Schuiten - Zeefdruk
-Sérigraphie, gesigneerd door Schuiten, nummer 24/75. 75 x 55 cm. -
€ 100 - € 200