900 - 1199 Strips

veiling / 7 december 2016
kavel: 1051
[Uitgeverij Arboris]
-De Onnoembaren deel 3 t/m 15, Yann en Conrad, Dargaud, 1986-2004 + Kronieken van de Zwarte Maan, deel 1-10 Froideval/Pontet, Arboris, 1992-2003 en Specials deel 1 in hc en sc + Moord en Doodslag deel 1 t/m 13. Corteggiani/Nawa, Arboris, 2000-2004 + Collectie Buitengewesten deel 1 t/m 13 en 15 t/m 21, Arboris, 1999-2004 - en 17 andere. -

verkocht € 100.00
kavel: 1052
Lorenzo Mattotti (1954-)
-Figuur met draak. Lithografie, 110/150. Signatuur r.o. 48 x 33 cm. In passepartout in lijst. Buitenmaat 65 x 45 cm. + (zonder titel) lithografie nr. 1/60, gesigneerd r.o. 52 x 49 cm. In passepartout in lijst. Buitenmaat 74 x 72 cm. -
€ 70 - € 140
kavel: 1053
Walt Disney (1901-1966)
-Donald's Penguin. A Walt Disney Book. garden City Publishing Company, 1940, U.S.A. Voorzijde stofomslag bijgevoegd + Stories from Walt Disney's Fantasia. A Random House Book, 1940. 72 pp. In halflinnen. Voorzijde minimaal schaafplekje, voorts goed + Pinocchio's Friends. 3 books that tell the story of some of the principal characters in Pinocchio; Jiminy cricket (met s.o.); Honest John and Giddy (zonder s.o.); Figaro and Cleo (zonder s.o.). Random House, New York, 1940. 3 delen in cassette (deze heeft gebruikssporen) en 2 vroege Nederlandse tijdschriften met Disney covers. -

verkocht € 80.00
kavel: 1054
Borge Ring - Schetsvellen
-Lot met 12 schetsvellen van een bewegende muizenfiguur. Ca. 1950. Gemaakt als voorstudie voor tekenfilmwerk bij de Toonder Studio's Signatuur Borge Ring op losse voorvel - toegevoegd Studies van een kat. 6 vellen, waarvan ook 1 is gesigneerd in pen. -

verkocht € 80.00
kavel: 1055
Toon van Driel
-3 originelen in gemengde techniek (Oost-Indische inkt met aquarel) die als ansichtkaart zijn uitgebracht in de jaren '90. 'Ben jij ook zo gek op lieveheersbeestjes?' 21 x 29,5 cm. -en 2 andere van hetzelfde formaat. -
€ 125 - € 250
kavel: 1056
Piet Wijn (1929-2010)
-Originele strook Aram. In Oost-Indische inkt. 14 x 49 cm. -
€ 150 - € 250
kavel: 1057
Borge Ring
-Pierrot. Schetsvel met diverse houdingen en emoties van pierrot, bedoeld als voorstudie voor een tekenfilm, ca. 1955. Blad in tweeën bij middenvouw, zonder papierverlies 31 x 36 cm. + Glorie, twee uitgewerkte aquarellen in zwart wit. Gemaakt voor een reclame in de jaren '50 + 3 schetsvellen met studies en een filmcell van een reclamefiguurtje. -

verkocht € 130.00
kavel: 1058
Borge Ring
-'Anton' Twee modelsheets voor dit tekenfilmfiguurtje. Daarbij 3 schetsen en en kopie van een origineel storyboard (het origineel is verloren gegaan) + 9 modelsheets voor tekenfilms uit de jaren '50, bedoeld voor de Toonder Studio's, van de hand van Borge Ring, 29 x 35 cm. waarvan 1 gesigneerd in pen. -

verkocht € 100.00
kavel: 1059
Underground Comics
-Choice Meats comics, vol. 1, no 2, 1971 + Air Pirates funnies, vol 1, no 1, 1971 - en 37 andere uit ca. 1970 waaronder Yellow dog comics, Big Ass comics, Amadillo Comics, Merton of the Movement etc. - en een uitnodiging voor the Bijou Funnies iron-on T-shirt Transfers, 1970, boekje en kaartjes voor the comix convention, 1970. Alle in goede conditie. -

verkocht € 200.00
kavel: 1060
Walt Disney (1901-1966)
-Ingersoll Mickey Mouse zakhorloge, ca. 1934. Hoogte 6 cm, diameter 4,9 cm. Mechaniek moet nagekeken worden. -

verkocht € 140.00