900 - 1199 Strips

veiling / 7 december 2016
kavel: 1061
Kapitein Rob
-Complete reeks van 56 deeltjes, Uitgave dagblad "Het Parool"/de Nieuwe Pers, 1946-1963. Serie met hier en daar roest bij nietjes en kleine gebruikssporen of beschadigingen. -

verkocht € 190.00
kavel: 1062
Kapitein Rob
-Complete reeks van 56 deeltjes, uitgegeven door het Parool/De Nieuwe Pers. 1946-1963.-

verkocht € 150.00
kavel: 1065
Andreas (Andreas Martens, 1951-)
-Originele pagina Rork, jaren '80. In oost-indische inkt met blauwe steunkleur. 44 x 33 cm. -

verkocht € 1400.00