900 - 1199 Strips

veiling / 7 december 2016
kavel: 922
Hergé - Kuifje
-Kuifje in Zwart-Wit. Box met 9 verzamelalbums, Casterman, 1993 + Hoofdfigurenserie, 10 delen, Moulinsart, 2007. Hc + De Wereld van Hergé. Benoît Peeters, Herziene uitgave, Casterman, 1993. 216 pp. Hc - en 15 andere. -

verkocht € 110.00
kavel: 923
Jacques Martin - Alex
-Vercingetorix, Casterman, 1985. In luxe linnen, genummerd en gesigneerd in cassette. 256/500 + Egyptische avonturen + Romeinse avonturen + Gallische avonturen + Griekse avonturen + Carthaagse avonturen, Casterman, 2008. Hc, 2 nummers in 1 - en 13x De Reizen van Alex + Alex 20 nummers - en 5 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 924
Edgar P. Jacobs - Blake en Mortimer
-Het Raadsel van Atlantis. De Lombard Uitgaven, 1957. Inclusief Kuifje Punt. Aan rand wat geschaafd, vrij goed exemplaar + De sarcofagen van het 6e contintent. Yves Sente/André Juillard, Blake & Mortimer, 2003. Hc met linnen rug + Het halssnoer van de koningin, Blake & Mortimer/Studio Jacobs, 2004. Luxe editie, vervaardigd t.g.v. 14de Hasseltse Striptweedaagse. Nr. 65/125 met verantwoordingspagina. 64 pp. Gebonden met linnen rug - en 6 sc. uitgaven Blake & Mortimer.-

verkocht € 170.00
kavel: 925
-Het Voronov-Complot. Juillard/Sente, Blake en Mortimer, 2000. Luxe folio editie nr. 274/320. Met gesigneerd ex libris, in origineel bubbelfolie met opgeplakte plaat. Album als nieuw + Achter de schermen van Blake & Mortimer. Yves Sente/André Juillard, Blake en Mortimer, 2008. Hc.-

verkocht € 100.00
kavel: 926
Hergé - Kuifje
-Kuifje in Tibet. Casterman, 1e dr. 1960. Goed exemplaar, minimale gebruikssporen + De 7 Kristallen Bollen, Casterman, 1e dr. 1948. Geschaafd aan randen, verder goed + De scepter van Ottokar, Casterman, 1952. Aan randen geschaafd + De schat van Scharlaken Rackham, 1952. Aan randen geschaafd + Cokes in Voorraad, 1e dr. 1958. Goed exemplaar. -

verkocht € 260.00
kavel: 927
Bouncer + Largo Winch + XIII e.a.
-Bouncer deel 1 t/m 4, Oog & Blik, 2002-04. Hc + XIII Operatie Montecristo. W. Vance-J. van Hamme, Dargaud, 2004. Hc, in groen linnen met goudopdruk en opgeplakte voorplaat, genummerd met gesigneerd ex libris - en 3 andere uit de reeks + Largo Winch. De Prijs van het Geld, luxe kleine uitgave met linnen rug, Khani, 2004. Met gesign. ex libris, nr. hc 3/10 + Largo Winch, Shadow. Silhouet, 2003. Hc met omslag, met gesign. ex libris, nr. 156/300 + Largo Winch nrs. 14 t/m 16, hc + 5 hc albums Hermann (Jeremiah 25, 28; Manhattan Beach 1957; Bloedbanden; Afrika).-

verkocht € 220.00
kavel: 928
Borgia + Thorgal + Blueberry e.a.
-Borgia. Jodorowsky + Manara. Deel 1 t/m 3 hc, Sombrero 2007 (2e dr.)-2008 + De Cyclus van de Cyann. Bourgeon/Lacroix deel 1-3. Casterman/Glenat, 1993-2005 + Thorgal dl. 28 t/m 31 hc, Lombard, 2004-08 hc + 6 div. andere hc - en 16 delen Blueberry, sc, meest hoge nummers. -

verkocht € 170.00
kavel: 929
Don Lawrence - Storm
-Deel 1 t/m 19 + 22 t/m 25 - en 2 andere, sc latere druk, alle als nieuw + XIII4 dln. sc + Franka, Henk Kuijpers. Luxe in linnen gebonden uitgaves met opgeplakte voorplaat van De dertiende letter, het monster van de Moerplaat/Moordende Concurrentie - en Het zwaard van Iskander. Alle drie genummerd en gesigneerd. -

verkocht € 110.00
kavel: 930
Don Lawrence (1928-2003)
-Originele pagina Trigië uit The Lost City - De verboden stad, 1969. Pagina 24. "The climbing of the mountain wall towards Dorana". 43 x 36 cm.-
€ 650 - € 950
kavel: 931
Don Lawrence (1928-2003)
-Originele pagina uit Karl the Viking (Harald de Viking), 1964. Oost-Indische inkt. 54 x 40 cm. Scène: het schip wordt belaagd, Karl redt zijn broer Sven die overboord valt.-
€ 450 - € 750