900 - 1199 Strips

veiling / 7 december 2016
kavel: 932
Albert Uderzo (1927-)
-Dédicace Obelix. In Asterix auf Korsika, Delta verlag, Stuttgart, 1975. Met zwarte stift op achterzijde voorplat over het hele vel. Gesigneerd rechtsonder. 26 x 21 cm.-

verkocht € 320.00
kavel: 933
Yves Chaland (1957-1990)
-Originele schets vrouw. 23 x 20 cm. In Oost-indische inkt. -

verkocht € 150.00
kavel: 934
Buster Brown The Busy Body
-Richard F. Outcault, London, Dean & Son, 1909. 26 pp. Folio oblong, 29 x 43 cm. In halflinnen.-

verkocht € 130.00
kavel: 935
Yslaire (Bernard Hislaire, 1957-)
-Voorstudie Samber. 30 x 42,5 cm. Inkt op dik vellum. -
€ 350 - € 650
kavel: 936
Willy Vandersteen/Karel Biddeloo
-Originele pagina de Rode Ridder; Parcifal (nr. 43, 1969), pagina 1 met plaat 1-4. Prachtige openingspagina van dit album in Oost-Indische inkt met blauwe steunkleur. 47 x 34 cm.-

verkocht € 1000.00
kavel: 937
Willy Vandersteen - Suske en Wiske
-Lot met 45 reclame-uitgaves Suske en Wiske - 20 deeltjes uit de gewone reeks en 51 deeltjes van de Het Nieuwsblad/Het Volk/De Gentenaar-reeks. Alle in goede conditie. -

verkocht € 100.00
kavel: 938
Kuifje facsimile
-Lot met 17 delen uit de facsimile reeks van Kuifje, waaronder Kuifje en de zwarte rotsen, 1996. Alle als nieuw, Cokes in Voorraad en De 7 Kristallen Bollen nog in seal.-

verkocht € 280.00
kavel: 939
Marten Toonder - Curiosa
-4 vlichés van de dagstroken van Tom Poes, nrs. 5865, 5866 en 5907: Heer Bommel en de Trullenhoedster en nr. 7946: Heer Bommel en de Doorluchtigheid. Alle met afdruk van de plaat, echtheidszegel Toonder Studio's, in passepartout in lijst achter glas. Afm. elk (in lijst) 39 x 33 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 940
Willy Vandersteen - Suske en Wiske Luxe Vier-kleurenreeks
-In rood linnen gebonden met opgeplakte plaat. 18 delen uit de reeks, o.a. deel 1 Raap van Rubens, 1991. 12 delen nog in seal met buikbandje en genummerde en gesigneerde zeefdruk, 4 andere ook met gesigneerde zeefdruk.-

verkocht € 160.00
kavel: 941
-De Gekke Gokker. Sandaard Uitgeverij. Luxe in blauw fluweel gebonden editie met vergulde bandstempel en titel + De formidabele fantast. Speciale uitgave Kalmthout 2005 tgv. de 60e verjaardag van Kalmthout, 2005. In groen halflinnen gebonden, oplage 500, ongenummerd ex. + Het rijmende Paard. Idem, oplage 300 + De Belhamelbende. Idem, oplage 400 + 11 andere diverse luxe uitgaves van o.a. De Fameuze Fanclub, Bomenstichting, Maastricht 2000 Bridge Olympiad etc.-

verkocht € 400.00