900 - 1199 Strips

veiling / 7 december 2016
kavel: 942
Willy Vandersteen
-Suske en Wiske Rode Reeks nrs. 8, 27, 28 en 34. Vlaamse uitgaven, herdruk + 14, 23, 40. Nederlandse uitgaven, 1e dr. + 4 en 14. Nederlandse uitgaven, herdruk + Rode Ridder nrs. 24, 29, 32, 34, 59 t/m 63, 69, 70, 71 en 73. Alle in eerste druk + 17 delen Biggles, waaronder enkele doubletten (deze met lichte gebruikssporen als een nummer of opgeschreven naam, klein knikje etc.) + 12 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 943
Prins Valiant Luxe Case-editie
-Complete serie in 16 delen, Silvester, 2008-2015. Oplage 100 exemplaren. Luxe hardcover, genaaid en gebonden met gematteerd omslag. Genummerd met alle bijbehorende Valiantprenten, in case. -

verkocht € 800.00
kavel: 944
Tarzan
-Knikkerspel Milano, Italy, ca. 1975. Met afbeelding Joe Kubert + Tarzan. Gevecht met de Dood. Super 8 met Ned. ondertitels, deel 1 en 2 in orig. doos + Tarzan. Complot van de Wraak. Super 8 in originele kartonnen doos. 3 spoelen met in totaal 120 meter + Tarzan. A life for a Life. Super 8 in orig. doos (3 spoelen) - en 1 andere.-
€ 70 - € 140
kavel: 945
Hermann
-Lot met Billy the Kid, 6000 Meter en Barney Jordan. Hc met linnen rug. Alle genummerd en gesigneerd + Inside. Hermann, Comic! events, 1995, nr. 383/750 + 25 delen Jeremiah, waarvan 5 nrs. in hc + De Torens van Schemerwoude, nrs. 2 t/m 12, sc + Dossier Hermann. Arboris, 1985, hc + 3 delen Nick. Dupuis, 1ste dr. + 16 dln. Comanche (eerste nummers in latere druk) + 16 delen Bernard Prince (= nr. 1 t/m 11 en 13 t/m 17). Ook hiervan de eerste nummers in latere druk - en 8 andere.-

verkocht € 160.00
kavel: 946
Jean Dulieu - Paulus de Boskabouter
-Foldertje voor De hulpsinterklaas, Arbeiderspers 1952. Uiterst zeldzaam gevouwen foldertje met reclame voor de nieuwste uitgave De hulpsinterklaas en het aankopen van de eerste 5 deeltje en het winterboek bij de Arbeiderspers. Zwart-wit foldertje + 4 Briefkaarten voor het kind. Uitgave Meijer Offset N.V. Wormerveer, 1964. In originele enveloppe.-

verkocht € 90.00
kavel: 947
Millennium reeks hc
-Vrijwel alle nummers tussen nr. 1 en 90. (ontbrekende nrs zijn 24, 56, 61, 73 t/m 76, 83 en 86). Nr. 63 zonder s.o., alle overige met stofomslag. Nr. 64 2x in 2 verschillende titels, nr. 29 met verwisseld katern. Nummer 1: Golden City Wrakkenpiraten met fraaie dédicace van Nicolas Malfin. Nr. 78 met de genummerde en gesigneerde prent. -

verkocht € 120.00
kavel: 948
Marc Sleen
-De Avonturen van Nero en Co. Standaard Uitgeverij. Deel 1 t/m 163. Meest in goede conditie, enkele in mindere staat + 50 delen Drukkerij Het Volk, Brussel (alle in latere druk) - en 9 andere.-

verkocht € 220.00
kavel: 949
Marten Toonder
-Tom Puss Tales, Birn Brothers, 1946. Alle drie de exemplaren; met roodlinnen, groenlinnen en blauwlinnen rug. Deze laatste met stofomslag + Jack and Jill All colour gift book no 2. Edited by Annette Mills, Better Book, 1954. Rug ontbreekt (als vrijwel altijd). Met verhaal "The fair" + Tom Puss in Nursery Rhymeland, Marks & Spencer, 1948. Buitenzijde geschaafd en wat smoezelig. -

verkocht € 140.00
kavel: 950
Marten Toonder - Boekensteunen
-Tom Poes en Heer Bommel, Leblon- Delienne, 2001. 16 x 18 x 8,5 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 951
Marten Toonder - Tom Pfiffig
-Dritte Tom Pfiffig-Serie. Tom Pfiffig und die Seeschlange. Verlag v. Graberg & Görg, 1953. 34 pp. Oblong, geniet + deel 8, 9, 10 en 14 uit dezelfde reeks.-

verkocht € 260.00