750-799 Plaatjesalbums

veiling / 7 december 2016
[750 - 759] [760 - 770] [771 - 780] [781 - 782]
kavel: 760
Riem-Vis, Pluimvee- en vogelvoederfabriek, Den Haag: Onze Vogels - 1926 - 1929 - 1933
-Eerste serie compleet met 70 plaatjes, tweede serie compleet met pl. 71 t/m 140, derde serie compleet met pl. 141 t/m 280. Alle in halflinnen band, 27 x 20 cm.-

verkocht € 130.00
kavel: 761
Koekfabriek de Nederlander B.J. Lindeboom & Zn., Amsterdam - Fotografie-Album I, II & III
-1905-'07, alle compleet met 24 x 6 ingestoken zwart-witfotootjes. Deel 1 met klein vlekje r.o. voorplat, voorts alle in goede staat.-

verkocht € 130.00
kavel: 762
Drukkerij W. Nederkoorn; 56 kunstplaten naar de beroemde schilderijen van JG Gerstenhauer
-Alkmaar, 1916. Oblong album compleet met alle ansichten + Firma J. Boersma Dokkum; Historische taferelen, 1958. Met 98 van 112 plaatjes - en 7 losse + het zeldzame Album A.C.L. no. 3, zonder plaatjes.-

verkocht € 80.00
kavel: 763
J. Nöhr-Wijsmuller, Amsterdam
-14 gelithografeerde plaatjes in die-cut, met jongens en meisjes in klederdracht en de vlag van het land. Uitgave Nöhr-Wijsmuller, magazijn van Dames-en Kinder-Lingeries, Kinder-Confectie. Luiermands-Artikelen en Witte Goederen. Vijzelstraat 24 Amsterdam, ca. 1890. -

verkocht € 130.00
kavel: 764
Van Rijn's Mosterd - Waaierset
-Waaierset met handgekleurde foto's van Japanese jonge vrouwen. Ca. 1890. 4 kleine waaiers en een grote (deze is aan onderzijde los van de metalen omspanning). -

verkocht € 125.00
kavel: 765
[Zwartjesalbums] Lot van 4 zwartjesalbums,
-alle vol. Met o.a. Theehandel Van Veen & Co, Amsterdam. Compleet gevuld met 112 fotoplaatjes van Van Veen en 16 andere plaatjes. -

verkocht € 65.00
kavel: 766
Miniatuur Coca Cola kratje
-Houten reclamekratje uit de jaren '50 met hierin alle 24 glazen colaflesjes met dop, enkele nog met sporen van de originele inhoud.-

verkocht € 60.00
kavel: 767
De Beukelaer, Antwerpen
-De Beukelaer - Walt Disney: Davy Crockett. Enkele pp. met plakband, verder goed en compleet. Met: De Beukelaer - Album Alice in Wonderland. Compleet, en met nog 6 andere van De Beukelaer (een mist 1 plaatje, rest compleet), en: Meurisse chocolade - Don Quichotte van La Mancha (compleet) + De Spar - Fiedelflier in het land zonder tovenaars (1947, compleet) & Fiedelflier in het land zonder vreugde (1949, compleet); en met: H. Smith, Groningen - Het Toverkruid (1952, leeg maar goed).-

verkocht € 75.00
kavel: 768
[WOI & WOII] Lot met 6 Duitse plaatjesalbums en 1 Belgisch
-Wilfrid Bade - Deutschland Erwacht: Werden, Kampf und Sieg der NSDAP (1933, compleet en met besch. orig. s.o.). Met: Cigaretten-Bilderdienst, Altona-Bahrenfeld - Die Olympischen Spiele 1936. Band I (1936, compleet en met s.o.); idem - Aus Deutschlands Vogelwelt (1936, compleet); idem - Kampf um's Dritte Reich (1933, compleet); Eckstein-Halpaus, Dresden - Die Großen der Weltgeschichte (ca. 1935, compleet); Eilebrecht, Baden-Baden - Der Zweite Weltkrieg im Bild. Band I: Von Nürnberg bis Stalingrad (ca. 1950, compleet), en: Confiserie l'Abeille/ De Bie, Lokeren - Le debarquement en Europe/De landing in Europa (1945, compleet).-

verkocht € 80.00
kavel: 770
Droste en De Beukelaer
-Droste pastilledoosje, ontwerp Jan Wiegman, ca. 1930. Diameter 16 cm. + Droste's Cacao blik, met scherpe rand. Hoogte 14,5 cm. - en staander Biscuits De Beukelaer. Lithografie, afbeelding bestaande uit twee vlakken (boot en zeil), ca. 1900. Hoogte 45 cm. -

verkocht € 240.00