veiling / 7 december 2016 / 750-799 Plaatjesalbums
[751] [752] [753] [754] [755]
kavel: 753 verkocht € 170.00

D. Drost & Zoon Thee Koffie, Amsterdam - 1910

Album Drost met 47 gelithografeerde ingestoken plaatjes (nrs. 1 en 3 t/m 48), 11 plaatjes uit de serie klederdrachten en 18 uit de serie sprookjes.
*Hoewel niet compleet, zeer zeldzame plaatjes en album.