veiling / 7 december 2016 / 1500-1549 Fotografie
[1501] [1502] [1503] [1504] [1505]
kavel: 1503 verkocht € 100.00

Dolf Toussaint (1924-)

Café Koevoet, Lindenstraat 17. Zilvergelatinedruk, gesigneerd aan achterzijde. 39x 39 cm.
Iets krap ingelijst geweest waardoor lichte welvingen zijn ontstaan.